Гра престолів удостоїться візиту королеви Єлизавети II


Новини: Гра престолів удостоїться візиту королеви Єлизавети II

Королева відвідає знімальний майданчик серіалу в квартал Титанік в Белфасті.

Сама королева Великобританії Єлизавета II та її чоловік, принц Філіп відвідають знімальний майданчик «Гри престолів». Візит королівської сім'ї відбудеться в рамках поїздки до Північної Ірландії, яка пройде з 23 по 25 червня.

Планується, що Єлизавета II побуває в кварталі Титанік в Белфасті, де розташована студія, на якій ведеться робота над продовженням «Гри престолів».

Крім Північної Ірландії, зйомки картини пройдуть у Хорватії, в Ісландії і Марокко.

Фінал четвертого сезону популярного серіалу подивилися 7,1 млн глядачів. Завдяки таким результатам екранізація саги Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум'я» стала одним з рідкісних винятків, чия аудиторія зростала протягом трьох сезонів поспіль. Останню серію першого сезону подивилися близько 3 млн осіб, а фінал минулого сезону зібрав 5,49 млн глядачів.

Для тих, хто ще не познайомився з серіалом «Гра престолів» - його дія відбувається у вигаданому світі, що нагадує середньовічну Європу, однак пори року в цьому світі тривають кілька років поспіль. Дія серіалу розгортається наприкінці довгого літа. У серіалі одночасно діє безліч персонажів і розвивається кілька пов'язаних один з одним сюжетних ліній. Одна з них присвячена боротьбі кількох впливових родин за трон королівства; інша - про спроби зубожілого ордена, який охороняє древню Стіну на півночі країни, протистояти надприродній загрозі ззовні; третя - про подорож принцеси-вигнанниці країнами сходу в спробах знайти собі союзників для повернення на батьківщину. У серіалі з'являються фантастичні істоти: дракони і нежить. Для «Гри престолів» характерна відсутність суто позитивних і суто негативних персонажів, багато героїв роблять неоднозначні вчинки і можуть загинути на екрані несподівано для глядача. У серіалі зачіпаються питання політики, релігії, громадянської війни, становища жінок у суспільстві, злочину і покарання. Спеціально для серіалу було розроблено декілька штучних мов, зокрема дотракійску мову. 

Sushchenko 20 червня 2014


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 209
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 204
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 200
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 720
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1236