Увійти через
facebook
 

Відомий акторський склад «Мотелю Бейтса»


Новини: Відомий акторський склад «Мотелю Бейтса»

Серіал продовжує поповнюватися новими акторами.


20-річний англійський актор Фредді Хаймор, який зіграв у картині «Чарлі і шоколадна фабрика», погодився на головну роль в телевізійному серіалі «Мотель Бейтса», який є спін-оффом трилера Альфреда Хічкока «Психо».

Партнерами по знімальному майданчику стануть Віра Фарміга ("Маньчжурський кандидат", "Відступники", "Хлопчик у смугастій піжамі", "Мені б у небо" і "Вихідний код", "Код доступу 'Кейптаун'"), яка виконує роль матері Бейтса, і Макс Тьєрі («Кіт Киттредж: Загадка американської дівчинки»), якому дісталася партія старшого брата Нормана - Ділана.

У серіалі від творців Карлтона Кьюзі («Залишитися в живих») і Керрі Еріна («Вогні нічної п'ятниці») розкриваються події після фільму «Психо» - Норман Бейтс поміщений в психіатричну лікарню. Там він переймається батьківськими почуттями до дитини-пацієнта Алекса Уеста, який знаходиться в психологічному шоці після того, як убив свого вітчима-гвалтівника. Норман стає для Алекса другим батьком.

Через 27 років Норман Бейтс вмирає, але встигає заповідати Алексу мотель і свій будинок (які пустують з моменту його арешту) з метою дати Алексу шанс на нове життя. Алекс переїжджає в його будинок і за допомогою мандрівної дівчини-підлітка Уіллі вирішує заново відкрити мотель, щоб зайнятися бізнесом. Однак, раптово він починає бачити силует місіс Бейтс у вікні її спальні, а потім і вона сама починає миготіти в нього перед очима. Хто б це не був, сама Норма Бейтс, або тільки її привид, але цей хтось всіляко намагається вигнати Алекса з дому Бейтса і ні в якому разі не дати йому відкрити мотель.

В Інтернеті вже з'явився перший тизер-постер серіалу, який вийде на екрани в наступному році.

Роль Нормана Бейтса вже виконували кілька акторів: Ентоні Перкінс, Курт Пол (в телевізійному фільмі «Бейтс Мотель»), Генрі Томас («Психо 4: Початок»), Вінс Вон (в рімейку «Психо» Гаса Ван Сента). Подивимося, як тепер вдасться Фредді Хаймор втілити образ серійного вбивці на екрані. 

Катя Зиновьева 18 вересня 2012
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 197
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 190
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 117
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 164
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 156