Жан Рено в Києві


Новини: Жан Рено в Києві
Розповів про свій новий французько-український кінопроект
22-го березня у столичному готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася прес-конференція з представниками французько-українського проекту «Останній крок». Головну роль у міжнародному проекті виконує всесвітньовідомий актор Жан Рено.
Кінострічка «Останній крок» стала творчою кооперацією двох європейських країн – Франції та України за підтримки Держкіно. У головних ролях задіяні актори світового рівня – Жан Рено («Леон»), Сара Лінд («Вольфкоп»), Джо Андерсон («Сутінки»), Девід Ґясі («Інтерстеллар»), Ігор Цишкевич («Незламна»).
Сценаристом та режисером фільму є Фредерік Петіжан, відомий за авторством трилогії “Les Dolce”. Основною локацією фільму було обрано українські Карпати, візуалізація решти розповіді перенесена до Києва.
«На сьогодні ми відзняли вже близько 70% фільму. Я дуже радий, що знайшов в Україні потрібні мені локації, такі, які я собі уявляв під час написання сценарію. А ще, мені пощастило працювати з командою справжніх професіоналів», – заявив мес’є Петіжан.
Виконавець головної ролі Жан Рено розповів, що йому дуже сподобалося зніматися у цьому фільмі, і наголосив, що намагався бути максимально переконливим у своїй ролі: «Українці були надзвичайно добрими до нас, і я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут іще якісь нові проекти, адже країна та люди надзвичайно відкриті».
Один із продюсерів фільму Олег Герман підкреслив, що зйомки «Останнього кроку» – це дуже важливий етап для розвитку українського кіно та виробництва кіно світового рівня в Україні. За його словами, французькі представники знімальної групи за місяць зйомок змогли «відчути Україну».
Продюсерка картини з французького боку Флоранс Моос повідомила, що прокат фільму запланований по всьому світу, а реліз очікується у Франції на початку 2019-го року, «адже це зимовий фільм».
Нагадуємо, що у 2017-му році кінокомпанії EAST-WEST Production (на чолі з Оліасом Барко та Олегом Германом, м. Київ), EIGHT35 (під егідою Корінн Бенішу та Флоранс Моос, м. Париж), SEVEN 52 (за підтримки Лорана Толлерона) та Lagardère Studio оголосили про початок зйомок кінострічки. Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 21 млн 630 тис. гривень.
Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Для нас досвід співпраці з кінопрофесіоналами зі світовими іменами є дуже важливим. Це стосується не тільки актора Жана Рено, а й зокрема, оператора Т’єррі Арбоґаста, який вже не вперше працює над українським проектом. Окрім цього, хочу наголосити на тому, що це дуже вигідний для України проект, оскільки українських проявів у фільмі ми отримаємо значно більше, ніж вклали коштів – всього 30% від загального бюджету. Майже весь фільм буде знятий в Україні, і знімальна група в основному є українською».
«Останній крок» – це історія Анрі, найбільш розшукуваного з-поміж анонімних найманих вбивць. Він насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера серед дикої природи. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на снігоході, знаходить прихисток в його шале. Чоловік, який завжди вбивав, вперше вирішує врятувати життя ... Їй байдуже, хто цей чоловік. Їй байдуже, хто про неї піклується. Проте, він хоче знати. Він хоче розуміти. Він хоче бути певним. Хто кого насправді чекає?.. Хто на кого полює?..
Зйомки стрічки тривають.
Алексей Першко 23 березня 2018
Like

Ім’я:
20 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Фінальний трейлер "Ірландця" Мартіна Скорсезе Фінальний трейлер "Ірландця" Мартіна Скорсезе

Прем'єра вже за тиждень.

19 листопада 2019 0 154
«Із широко заплющеними очима» «Із широко заплющеними очима»

Кінотеатральний показ до 20-річчя фільму

19 листопада 2019 0 220
 Київська прем’єра фільму “Процес” Сергія Лозниці Київська прем’єра фільму “Процес” Сергія Лозниці

За участі доктора історичних наук Георгія Касьянова

19 листопада 2019 0 173
Том Генкс у трейлері "Чудового дня у нашому районі" Том Генкс у трейлері "Чудового дня у нашому районі"

Зворушлива історії незвичайної дружби, знята за реальними подіями.

18 листопада 2019 0 301
Гуцулка Ксеня в столиці Фінляндії Гуцулка Ксеня в столиці Фінляндії

У Ґельсінкі пройдуть Дні українського кіно

19 листопада 2019 0 145