Жінкам-кінематографістам вручатимуть "Нору"


Новини: Жінкам-кінематографістам вручатимуть

Кінофестиваль Tribeca нагородить жінок-кінематографістів.

Один з найбільших кінофестивалів у США Tribeca вводить спеціальну премію імені Нори Ефрон для жінок-сценаристів і жінок-режисерів. Розмір премії складе 25 тисяч доларів і її вручатимуть щорічно.

Головним критерієм для претендентів премії імені Нори Ефрон стане повернення жінок-кінематографістів до стандартів, які свого часу ввела в кінематограф Ефрон - критики неодноразово називали її роботи романтичним реалізмом і одними з найбільш якісних прикладів мелодрам. Допомагатиме підтримувати премію фестивалю Tribeca Vogue.com, електронна версія легендарного журналу.

Лауреата першої премії імені Нори Ефрон оголосять вже 25 квітня на щорічному Бранчі на честь жінок-кінематографістів. Спрощена назва нагороди буде звучати як «Нора». Нагороду вручать співзасновниця фестивалю Tribeca Джейн Розенталь і креативний редактор електронної версії Vogue Саллі Сінгер.

Нагадаємо, сценарист і режисер Нора Ефрон у віці 71 року померла 26 червня 2012 року після тривалої боротьби з лейкемією. Її найвідомішою сценарною роботою став фільм «Коли Гаррі зустрів Саллі», пізніше Нора Ефрон написала сценарій і зайнялася постановкою ще двох фільмів з Мег Райан - «Несплячі в Сіетлі» і «Вам лист». Її останньою роботою в якості і сценариста і режисера став фільм «Джулі і Джулія: Готуємо щастя за рецептом». 

Катя Зиновьева 17 квітня 2013


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 277
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 655
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 663
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 497