Жертвоприношення на «ура»


Новини:  Жертвоприношення на «ура»
Повний аншлаг на третьому показі :КіноКульту
Кіноклуб, заснований каналом UA: КУЛЬТУРА, набирає обертів. За численними проханнями глядачів місцем проведення було знову обрано дах "Олівця" — організатори не могли відмовити, тим паче, поки дозволяють погодні умови. Щоправда, реєстрацію на третій показ довелося закрити менш ніж через добу після запуску: охочих подивитися психологічний трилер грецького режисера Йоргоса Лантімоса "Вбивство священного оленя" виявилося значно більше, ніж глядацьких місць на локації.
Команда :КіноКульту не могла допустити, щоб частина зацікавлених глядачів не потрапила на подію — було вирішено встановити додатковий екран і це дозволило збільшити місткість локації вдвічі!
Традиційно перед показом на глядачів очікувала невелика вступна лекція від виконавчого продюсера UA: КУЛЬТУРА Лук’яна Галкіна, який розповів про творчий доробок Йоргоса Лантімоса і про стрічку, що очікувала на глядачів. Зокрема, він розповів цікавий факт, що стрічка є вільною інтерпретацією давньогрецької трагедії Евріпіда "Іфігенія в Авліді" — звідти й взяті мотиви жертвоприношення та скорення фатуму.
Стрічка справила велике враження на глядачів та спровокувала бурхливе обговорення в події у Фейсбуці та на сторінках користувачів.
Наступний сеанс кіноклубу відбудеться 16 серпня в дуже колоритній локації "Олівця" — бомбосховищі. Стрічку для показу обрали глядачі шляхом голосування.
Четвертим фільмом, який покаже :КіноКульт стане драма про інтернат для підлітків із порушенням слуху "Плем’я" українського режисера Мирослава Слабошпицького.
Алексей Першко 14 серпня 2018


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 518
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2379
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1281
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 910
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1262