Жертвоприношення на «ура»


Новини:  Жертвоприношення на «ура»
Повний аншлаг на третьому показі :КіноКульту
Кіноклуб, заснований каналом UA: КУЛЬТУРА, набирає обертів. За численними проханнями глядачів місцем проведення було знову обрано дах "Олівця" — організатори не могли відмовити, тим паче, поки дозволяють погодні умови. Щоправда, реєстрацію на третій показ довелося закрити менш ніж через добу після запуску: охочих подивитися психологічний трилер грецького режисера Йоргоса Лантімоса "Вбивство священного оленя" виявилося значно більше, ніж глядацьких місць на локації.
Команда :КіноКульту не могла допустити, щоб частина зацікавлених глядачів не потрапила на подію — було вирішено встановити додатковий екран і це дозволило збільшити місткість локації вдвічі!
Традиційно перед показом на глядачів очікувала невелика вступна лекція від виконавчого продюсера UA: КУЛЬТУРА Лук’яна Галкіна, який розповів про творчий доробок Йоргоса Лантімоса і про стрічку, що очікувала на глядачів. Зокрема, він розповів цікавий факт, що стрічка є вільною інтерпретацією давньогрецької трагедії Евріпіда "Іфігенія в Авліді" — звідти й взяті мотиви жертвоприношення та скорення фатуму.
Стрічка справила велике враження на глядачів та спровокувала бурхливе обговорення в події у Фейсбуці та на сторінках користувачів.
Наступний сеанс кіноклубу відбудеться 16 серпня в дуже колоритній локації "Олівця" — бомбосховищі. Стрічку для показу обрали глядачі шляхом голосування.
Четвертим фільмом, який покаже :КіноКульт стане драма про інтернат для підлітків із порушенням слуху "Плем’я" українського режисера Мирослава Слабошпицького.
Алексей Першко 14 серпня 2018
Like

Ім’я:
20 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Фінальний трейлер "Ірландця" Мартіна Скорсезе Фінальний трейлер "Ірландця" Мартіна Скорсезе

Прем'єра вже за тиждень.

19 листопада 2019 0 168
«Із широко заплющеними очима» «Із широко заплющеними очима»

Кінотеатральний показ до 20-річчя фільму

19 листопада 2019 0 224
 Київська прем’єра фільму “Процес” Сергія Лозниці Київська прем’єра фільму “Процес” Сергія Лозниці

За участі доктора історичних наук Георгія Касьянова

19 листопада 2019 0 175
Том Генкс у трейлері "Чудового дня у нашому районі" Том Генкс у трейлері "Чудового дня у нашому районі"

Зворушлива історії незвичайної дружби, знята за реальними подіями.

18 листопада 2019 0 303
Гуцулка Ксеня в столиці Фінляндії Гуцулка Ксеня в столиці Фінляндії

У Ґельсінкі пройдуть Дні українського кіно

19 листопада 2019 0 146