Камбербетч замінить Харді в «Евересті» Лаймана


Новини: Камбербетч замінить Харді в «Евересті» Лаймана

«"Чому ви хочете забратися на Еверест?". "Тому що він там"», - найвідоміша фраза, пов'язана з альпінізмом.

Після того, як Том Харді відмовився від участі у фільмі Дага Лаймана «Еверест», його роль пророкують вже іншому акторові. В історії про британського альпініста Джорджа Меллорі, що брав участь у трьох експедиціях на Еверест на початку минулого століття, головну роль може виконати популярний нині Бенедикт Камбербетч.

За сюжетом, остання спроба Меллорі підкорити гору завершилася трагічно. Під час британської експедиції на Еверест в 1924 році Меллорі і його напарник Ендрю Ірвін пропали без вісті. Протягом 75 років доля альпініста залишалася невідомою, поки в 1999 році не були знайдені його останки. Крім цього у фільмі буде ще одна сюжетна лінія - суперництво з іншим знаменитим альпіністом, австралійцем Джорджем Финчем.

До речі, відповідь британця на питання про те, чому він хоче забратися на Еверест, - «Тому що він там», вважають найзнаменитішою фразою в альпінізмі.

Проект готували до виробництва ще в 2011 році. Але Лайман грунтовно за нього взявся тільки зараз. Крім Камбербетча на головні ролі претендують Юель Кіннаман, Джеймс МакЕвой, Том Хіддлстон, Генрі Кавілл, Люк Еванс, Ден Стівенс, Меттью Гуд і Джим Стерджесс.

Цікавим є і той факт, що про Еверест готують ще один фільм. Студія Universal замовила Бальтрасу Кормакур схожу стрічку. Мова в ній піде про дві різні експедиції, які намагалися піднятися на Еверест і, в підсумку, що потрапили в найсильнішу бурю. Сценарій заснований на книзі Into Thin Air від очевидця Джона Кракауера, автора роману «В диких умовах». Також в основу майбутнього фільму ляжуть різні інтерв'ю і книги про подію.

Серед акторів, що виявили інтерес до проекту ісландського постановника, є цікаві імена: Джейк Джилленхол, Джош Бролін, Джон Хоукс Джейсон Кларк. Спочатку до «Евересту» Кормакура був приписаний Крістіан Бейл, але зараз ім'я актора у зв'язку з картиною не згадується.

На думку аналітиків, проект від компанії Sony реалізують швидше. Як складеться доля двох «Еверестів», дізнаємося пізніше.

Sushchenko 22 жовтня 2013


Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 286
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 699
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 706
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 687
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1546