Канни-2016: Дайджест №2


Новини:  Канни-2016: Дайджест №2
Джармуш, «Молодість» і Київ
69-й Каннський кінофестиваль сягнув свого екватора: позаду вже 6 конкусрних днів, а професіоналам та публіці представлено вже 12 з 21 конкурсних фільмів. Знати, яку думку мають щодо них члени головного журі на чолі з Джорджем Міллером, не дано нікому (хіба що директорові фестивалю Тьєррі Фремо), а от думка кінокритиків нам відома. На даний момент лідерами критичних уподобань є стрічки Марен Аде «Тоні Ердман», яка отримала від міжнародного журі критиків видання Screen International 3,7 бала (з 4-х можливих) та ікони незалежного кіно Джима Джармуша «Патерсон» з Адамамом Драйвером (на фото) в головній ролі. Можливо, до трійки лідерів увійшов і новий фільм Педро Альмодовара «Джульєтта» але про це ми дізнаемося лише завтра вранці. Найгіршим конкурсним фільмом на думку все того ж журі є стрічка француженки Ніколь Гарсія «З країни Місяця».
Продовжує активну діяльність на канській набережній Круазетт і Український національний павільйон. За минулі дні там було презентовано стрічки «Жива» Тараса Химича та «Чорнобіль. Зона майбутнього» Максима Микитася. Відбулася і традиційна презентація Київського МКФ «Молодість». В рамках презентації, Генеральний директор фестивалю Андрій Халпахчі вперше представив міжнародним експертам, представникам європейської кіноіндустрії, колегам з фестивалів, що діють у рамках FIAP, кінопродюсерам та представникам преси новий сайт кінофестивалю Молодість  molodist.kiev.ua. Також вперше для широкої аудиторії представлено нову айдентику 46-го фестивалю, нові локації і формати, іміджевий ролик і два нові проекти, що доповнять цьогорічну програму: «Shoot&play» та «Програма телевізійного кіно» (документальне та ігрове) повний і короткий метр. З презентацією столиці України в Каннах у рамках проекту «Все починається в Києві» виступив заступник Київського міського Голови Олексій Рєзніков. Він запевнив, що місто є безпечним для туризму і запросив гостей з різних країн відвідати Київ, як культурну столицю і архітектурно цікаве місто. У цьому році міська влада активно долучається до підтримки 46-го фестивалю, що відкриває нові можливості для Молодості – від нових майданчиків до спільних проектів. Гостям павільйону презентували сувеніри з айдентикою міста. Урочисте прийняття з нагоди представлення українського кіно на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю відбулось у ресторані «Plage Long Beach» на набережній Круазетт у Каннах.
Українську вечірку відвідали кінопрофесіонали з Франції, Німеччини, Грузії, Азербайджану, Ізраїлю, Китаю, Південної Кореї, Польщі, Литви, Білорусії, Латвії, Естонії, Великобританії, США та інших країн.
Алексей Першко 17 травня 2016


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 228
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 222
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 294
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 563
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1400