Кемерон і Нолан обурюються через Screening Rоом


Новини: Кемерон і Нолан обурюються через Screening Rоом

Постановники Джеймс Кемерон і Крістофер Нолан виступили категорично проти голлівудського стартапу Screening Rоом.

Суть проекту інтернет-підприємця Шона Паркера і екс-керівника Sony Pictures Джеффа Блейка полягає в тому, що купивши за 150 доларів приставку, будь-який глядач зможе дивитися нові релізи від дня прем'єри в кінотеатрах. Вартість показу - 50 доларів, 20 з яких підуть кінотеатрам, а студії також отримають якийсь відсоток.

Режисери обурюються через те, що стартап позбавить глядача від походу в кіно і запропонує йому побачити прем'єру будинку.

Як зазначається, кіностудіям сервіс обіцяє велику частку виручки зі своїх релізів. Проект підтримали студії-мейджори 20th Century Fox, Sony, Universal і впливові фігури режисерського і продюсерського цеху - Стівен Спілберг, Мартін Скорсезе, Пітер Джексон, Дж. Дж. Абрамс, Рон Ховард, Брайан Грейзер, Френк Маршалл.

А ось Кемерон і його бізнес-партнер Джон Ландау розповів в інтерв'ю Deadline їх позицію: «Ми з Джимом залишаємося відданими прихильниками ідеї, що фільм треба дивитися в кінотеатрі. Для нас важливо, і в творчому і в фінансовому плані, щоб реліз картин був виключно кінотеатральним. Ми не розуміємо, чому індустрія хоче позбавити глядача від стимулу йти в кіно і позбавляє його кращої форми сприйняття мистецтва, якому ми віддаємо всі наші сили. Ніхто не проти домашніх кінотеатрів, але на все свій час. Похід в кіно - це абсолютно особливий досвід. Як тільки щось потрапляє на домашнє відео, ви стаєте уразливими для піратів. Люди, які користуються піратським контентом, не вимогливі до його якості».

Прихильником цієї ж думки став і Крістофер Нолан: «Складно висловити всю важливість ексклюзивного кінотеатрального прокату краще, ніж це зробили Джон Ландау і Джеймс Кемерон».

Нова ідея не припала до смаку і Національній асоціації власників кінотеатрів (NATO - National Association Of Theater Owners). Там вважають, що «вікно» між кінотеатральним прокатом і релізом в домашніх умовах робить вихід фільму подією. Також звучить заклик сісти за стіл переговорів і обговорити ситуацію, що склалася. 

Тегі: Screening Rоом
Sushchenko 17 березня 2016
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


ТЕНЕТ знову відкладуть ТЕНЕТ знову відкладуть

На думку авторитетного американського аналітика

15 липня 2020 0 629
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 811
Потанцюємо? Потанцюємо?

Зірка «Брудних танців» працює над новим фільмом

15 липня 2020 0 186
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 610
ГОЛЛІВУД ПРИДБАВ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ГОЛЛІВУД ПРИДБАВ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ

З ІВАННОЮ САХНО У ГОЛОВНІЙ РОЛІ

01 липня 2020 0 1003