Кемерон і Нолан обурюються через Screening Rоом


Новини: Кемерон і Нолан обурюються через Screening Rоом

Постановники Джеймс Кемерон і Крістофер Нолан виступили категорично проти голлівудського стартапу Screening Rоом.

Суть проекту інтернет-підприємця Шона Паркера і екс-керівника Sony Pictures Джеффа Блейка полягає в тому, що купивши за 150 доларів приставку, будь-який глядач зможе дивитися нові релізи від дня прем'єри в кінотеатрах. Вартість показу - 50 доларів, 20 з яких підуть кінотеатрам, а студії також отримають якийсь відсоток.

Режисери обурюються через те, що стартап позбавить глядача від походу в кіно і запропонує йому побачити прем'єру будинку.

Як зазначається, кіностудіям сервіс обіцяє велику частку виручки зі своїх релізів. Проект підтримали студії-мейджори 20th Century Fox, Sony, Universal і впливові фігури режисерського і продюсерського цеху - Стівен Спілберг, Мартін Скорсезе, Пітер Джексон, Дж. Дж. Абрамс, Рон Ховард, Брайан Грейзер, Френк Маршалл.

А ось Кемерон і його бізнес-партнер Джон Ландау розповів в інтерв'ю Deadline їх позицію: «Ми з Джимом залишаємося відданими прихильниками ідеї, що фільм треба дивитися в кінотеатрі. Для нас важливо, і в творчому і в фінансовому плані, щоб реліз картин був виключно кінотеатральним. Ми не розуміємо, чому індустрія хоче позбавити глядача від стимулу йти в кіно і позбавляє його кращої форми сприйняття мистецтва, якому ми віддаємо всі наші сили. Ніхто не проти домашніх кінотеатрів, але на все свій час. Похід в кіно - це абсолютно особливий досвід. Як тільки щось потрапляє на домашнє відео, ви стаєте уразливими для піратів. Люди, які користуються піратським контентом, не вимогливі до його якості».

Прихильником цієї ж думки став і Крістофер Нолан: «Складно висловити всю важливість ексклюзивного кінотеатрального прокату краще, ніж це зробили Джон Ландау і Джеймс Кемерон».

Нова ідея не припала до смаку і Національній асоціації власників кінотеатрів (NATO - National Association Of Theater Owners). Там вважають, що «вікно» між кінотеатральним прокатом і релізом в домашніх умовах робить вихід фільму подією. Також звучить заклик сісти за стіл переговорів і обговорити ситуацію, що склалася. 

Тегі: Screening Rоом
Sushchenko 17 березня 2016


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 362
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 352
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 346
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1360
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1001