Кеннет Брана екранізує детектив Агати Крісті


Новини: Кеннет Брана екранізує детектив Агати Крісті

Творцеві останньої повнометражної версії «Попелюшки» Кеннет Брана запропонували екранізувати роман Агати Крісті «Вбивство в Східному експресі».

Стрічкою займеться кіностудія Fox. Над адаптацією сценарію попрацював Майкл Грін («Зелений ліхтар», «Прометей 2», «Росомаха 3»).

Вперше книгу видали в 1934 році. «Вбивство в Східному експресі» входить до циклу творів, присвячених детективові Еркюлю Пуаро. Герой розслідує вбивство підозрілого американця, який за день до своєї смерті попросив знаменитого детектива стати його охоронцем. Дія розгортається в розкішному пасажирському поїзді, що курсував між Парижем і Стамбулом.

Детектив неодноразово вдавався екранізації. Так, в 1974 році режисером Сідні Люметом був поставлений фільм «Вбивство в "Східному експресі"» за участю Альберта Фінні в ролі Пуаро, а також Лорен Беколл, Жаклін Біссет, Інгрід Бергман, Жана-П'єра Касселя, Шона Коннері, Ванесси Редгрейв, Джона Гілгуда та інших відомих акторів.

У 2001 році роман був екранізований для американського телеканалу CBS. Роль Еркюля Пуаро виконав американський актор Альфред Моліна. У 2006 році вийшла комп'ютерна гра Agatha Christie: Murder on the Orient Express, де Пуаро озвучив знаменитий виконавець цієї ролі Девід Суше. У 2010 році Девід Суше знову грає Еркюля Пуаро в телесеріалі, створеному студіями ITV і WGBH-ТВ.

Нагадаємо, що останньою на даний момент картиною Брани є «Попелюшка», яка вийшла цього року. Диснеївська екранізація казки заробила в світовому прокаті більше $ 530 млн. 

Sushchenko 17 червня 2015


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 429
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 532
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 354
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 716
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 424