«Кіно» у новому форматі на «5 каналі»


Новини: «Кіно» у новому форматі на «5 каналі»

Відтепер щоп’ятниці ексклюзивно у вечірньому праймі - авторитетні думки українських кіноекспертів, відверті зізнання акторів та культурні мотивації від режисерів, які не з чуток знають, що в Україні є якісне кіно.

У першому випуску ведуча проекту Яніна Соколова разом з гостями у студії - фронтменом гурту «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою, відомою українською співачкою та письменницею Іреною Карпою, а також кінокритиком Сергієм Васильєвим - говоритимуть про українську мелодраму відомої режисерки, лауреата каннського кінофестивалю Нани Джорджадзе «Моя русалка, моя Лореляй», яка з 16 квітня вийшла у прокат в українських кінотеатрах; та про перший кінотеатр українського фільму «ЛІРА», який своїми касовими зборами доводить, що українське кіно цікаве сучасному глядачу.

Травневі ефіри «КІНО» будуть присвячені:

- гостросюжетній українській драмі «Гніздо горлиці», яка розкриває тему еміграції в Україні;
- відомому українському режисеру Олегу Сенцову, який нині знаходиться в московській в’язниці Лефортово за безпідставним звинуваченням у тероризмі;
- культурі та антикультурі в галузі кіноосвіти в Україні.

Гостями випусків стануть: Голова Держкіно у 2010-2014 роках Катерина Копилова, український кінорежисер і сценарист Тарас Ткаченко, народний артист України Остап Ступка, організатор Тижня українського кіно на підтримку Олега Сенцова продюсер Анна Паленчук, режисер Андрій Литвиненко, генеральний директор дистриб'юторської компанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов, український актор та телеведучий Юрій Горбунов, ректор Київського університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Олексій Безгін, заступник Міністра культури України Ростислав Карандеєв та українська акторка та телеведуча Сніжана Єгорова.

Яніна Соколова, автор та ведуча проекту: «Ми змінили формат, аби можна було діяти рішуче. Нам не все одно, що буде з українським кіно, і ми докладемо максимум зусиль, щоб державні органи - підтримали, а глядачі - повірили. Ми заохотимо вас любити українське КІНО. Записавши лише 4 випуски нового формату, вже маємо результат... Який? Незабаром дізнаєтеся».

Дивіться щоп’ятниці о 22:30 якісне «Кіно» на «5 каналі».

Sushchenko 24 квітня 2015


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 150
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 442
Marvel знайшли режисера для нового «Блейда» Marvel знайшли режисера для нового «Блейда»

У головній ролі – Махершала Алі.

20 липня 2021 0 701
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 324
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 113