"Кінопанорама" запрошує на показ “86: Післямова”


Новини:

10-12 червня в столичному кінотеатрі “Кінопанорама” відбудеться “86: Післямова” - серія показів найкращих фільмів третього міжнародного фестивалю кіно та урбаністики “86: Коло поколінь”.

На відкритті “Післямови” покажуть короткометражний альманах “Місцеві’16”. До нього ввійшли переможці та вибрані фільми другого конкурсу MyStreetFilmsUkraine-2016.

Фінал конкурсу проходив 6-9 травня під час фестивалю “86” у Славутичі. Міжнародне журі обрало володаря гран-прі - документальну анімацію “Міст” про столичний Рибальський міст від Дмитра Бурка, Олени Москальчук та Оксани Носач. Спеціальну відзнаку отримала історія про шкільну рок-групу з Русанівки Дмитра Бурка та Олени Москальчук “Ти ж Амелія”. Приз глядацьких симпатій здобув фільм “Вікно навпроти” Юрія Юдіна - інтимна історія про онука й бабусю в одному зі спальних районів столиці. Після показу гостей запрошують на обговорення фільмів за участі режисерів.

11 червня відбудеться ексклюзивний показ вибраних фільмів першого національного конкурсу “Пальма Півночі”. Міжнародне журі у складі британського режисера Марка Казінса, чеської продюсерки Діани Табаков та української телеведучої Яніни Соколової присудило гран-прі та грошовий приз 25 000 грн експериментальній стрічці “Цвєтаєвої та Маяковського” Поліни Мошенської.

Спеціальні відзнаки отримали експериментальний фільм від учасника бойових дій в зоні АТО “Перемир’я” Валерія Пузіка та інтимна історія про дорослішання Наталії Шевченко “В школу".

Глядачі фестивалю обрали свого переможця - фільм “Дивокрай” українсько-американських медіаактивістів Наталії Машарової та Анатолія Ульянова.

Після показу відбудеться обговорення фільмів з обраними режисерами.

Під час “Післямови” у Києві покажуть фільм-відкриття цьогорічного “86” - “Чорнобильські бабусі” від американських режисерок Голлі Морріс та Енн Боґарт. Це життєствердна документальна історія про сучасних мешканок Зони відчуження, що отримала гран-прі Лос-анджелеського кінофестивалю. Показ за участі продюсерки фільму Марини Орєхової відбудеться 12 червня о 19:00.

До програми також увійшла музична стрічка-переможець кінофестивалю Санденс “Від станції до станції” Даґа Ейткен та візуальна поема “Я - Белфаст” спеціального гостя фестивалю “86” Марка Казінса. “Я - Белфаст” розповідає історію міста від імені літньої жінки, що пережила північно-ірланський військовий конфлікт. Покази відбудуться 11 і 12 червня о 21:00 відповідно. 

Sushchenko 10 червня 2016


Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 287
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 259
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 267
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 276
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 397