«Клітку для папуги, що говорить» покажуть в Америці


Новини: «Клітку для папуги, що говорить» покажуть в Америці
На всесвітньому фестивалі в Монреалі
Український короткометражний фільм режисера Ірини Асонової «Клітка для папуги, що говорить» відібраний до офіційної програми Всесвітнього кінофестивалю у Монреалі, Канада (Montreal World Film Festival). Фестиваль є одним з найстаріших кінофестивалів і єдиним в Північній Америці фестивалем із конкурсною програмою, акредитованим FIAPF (фестиваль класу «А»). 
Психологічна драма «Клітка для папуги, що говорить» - це історія про молодого хлопця, який нещодавно прийшов з війни, але посттравматичний синдром не дає йому повернутися до нормального життя.
Режисер стрічки - Ірина Асонова, автор сценарію - Марина Журавська. Оператором виступив Костянтин Воробйов, художник-постановник - Євген Пітенін.
У ролях: Олег Щербина, Аліса Гур’єва, Вікторія Москаленко та Софія Прийма.
Стрічку створено компанією Constant Production в партнерстві з Fresh Production Group. Державним агентством України з питань кіно фільму надано статус «національного».
Світовими продажами картини займається французька дистриб'юторська компанія Premium Films. Компанія є фахівцем в області міжнародної купівлі-продажу короткометражних фільмів і володіє правами більш ніж на 800 найменувань, серед яких є лауреати премії «Оскар» Американської кіноакадемії та власники «Золотих пальмових гілок» Каннського кінофестивалю.
Всесвітній кінофестиваль у Монреалі входить у п’ятірку найпрестижніших кінофестивалів Америки та є одним із десяти найвідоміших кінофестивалів у світі. Цього року Монреальський кінофестиваль проходитиме з  24 серпня по 4 вересня.
Алексей Першко 18 серпня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 209
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 691
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343