Влада Києва можуть спростити видачу дозволів для зйомок


Новини: Влада Києва можуть спростити видачу дозволів для зйомок

Під час KIEV MEDIA WEEK, 22 вересня, у Київській міській державній адміністрації (КМДА) гравці ринку кіновиробництва і влада Києва проведуть круглий стіл «Столиця України - столиця кіно», щоб обговорити ініціативу створення міської кінокомісії, завдяки якій спроститься видача дозволів для зйомок в місті.

Кінокомісія також займеться залученням інвестицій та просуванням міста Києва як перспективної локації для зйомок міжнародних проектів.

Про те, що кіновиробництво в Києві і в Україні є однією з прибуткових статей бюджету міста, відомо давно.

За словами Максима Асадчева (Pronto Film), продакшен-компанія, в середньому, на місяць витрачає на проживання іноземних фахівців 3000-5000 євро. Це якщо йдеться про зйомки реклами. Якщо знімається фільм, то приїжджає близько 25-30 осіб на 30-50 днів. Середня вартість проживання людини - 100 євро в день.

Введення пільг для кіновиробництва, повернення частини кваліфікованих витрат, витрачених в місті, спрощення дозвільних процедур і наявність єдиного вікна для подачі заявки на дозвіл зйомок в Києві - все це допоможе розширити список студій і продюсерів, готових розглядати Київ як локацію для своїх зйомок, а українські кінокомпанії - як партнерів для копродакшена. Результатом стане зростання економіки міста за рахунок коштів, які витратять в місті знімальні групи.

Серед експертів в тому числі будуть - керівник Управління туризму КМДА Антон Тараненко і керівник робочої групи Антикорупційного ради при Київському міському голові Андрій Мірошниченко. Сторону кіновиробників представить Українська кіноасоціації. Крім цього, на круглий стіл були запрошені закордонні фахівці: Даріуш Носаль (Dariusz Nosal) - керівник аналогічної кінокомісії в Кракові. Даріуш розповість, як такі преференції кинопроизводителям допоможуть розвинути регіон: інфраструктуру, середній і малий бізнес, туризм. А також Свейн Андерсен (Svein Andersen) - директор виробництва найбільшої кіностудії FilmCamp (Норвегія). Крім досвіду участі в понад 150 міжнародних фільмах, кіностудія також надає послуги з організації кінозйомок в Північній Норвегії.

«Метою створення кінокомісії є залучення інвестицій в місто, що сприятиме активізації суміжних секторів економіки - туризму, ринку праці, сервісу, а також розвитку інфраструктури столиці. Ми готові побудувати ефективний діалог з представниками кіноіндустрії в рамках програми підтримки кіновиробництва в Києві. Одним з яскравих прикладів співпраця міської влади і представників кіноіндустрії в частині розвитку цієї ніші став кінофестиваль «Молодість». Завдяки спільній роботі в цьому році «Молодість» пройде в надзвичайно оновленому форматі. Я впевнений, що на цьому зупинятися не варто», - сказав Рєзніков. 

Sushchenko 29 серпня 2016


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 471
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 532
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 655
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 457
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 510