Колін Форд опиниться «Під куполом»


Новини: Колін Форд опиниться «Під куполом»

Планується, що телесеріал вийде вже цього літа.


Серіал "Під куполом" (Under The Dome) по соціально-фантастичного роману Стівена Кінга 2009-го року знайшов нові обличчя. Першим актором, чиє ім'я вже приписали до проекту, став 17-річний Колін Форд, найбільш відомий роллю юного Сема Вінчестера в серіалі «Надприродне», а також роллю молодого Ніка Ганта у фільмі «П'ятий вимір».

Юнак виконає роль тямущого хлопчика за ім'ям Джо, який виявився відокремленим від своїх батьків силовою стіною, коли на містечко Честер Мілл опустився загадковий купол.

Продюсерами проекту як і раніше є Стівен Спілберг і його компанія Amblin Entertainment. Виконавчим продюсером стане Ніл Баер ("Швидка допомога"), перший епізод поставить режисер «Дівчини з татуюванням дракона» Нільс Арден Оплев. Перші 13 серій будуть транслювати на каналі CBS.

Дія сюжету обертається навколо величезного прозорого силового купола, який одного разу з'явився з нізвідки і накрив маленьке американське містечко Честер-Міллс, узявши в заручники всіх його жителів. Птахи гинуть, долетівши до кордону купола, літаки падають, автомобілі вибухають. Але вибиратися назовні якось треба, тому що час спливає. Фінал сезону буде залежати від того, чи вирішить CBS рухатися далі і давати "зелене світло" другому сезону.

Нагадаємо, що останніми проектами, в яких знявся Форд стали фільми «Ми купили зоопарк», «В моїй кишені», «Джейк і пірати Нетландії» і «Центр урагану». 

Sushchenko 18 січня 2013
Like

Ім’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 762
ТЕНЕТ знову перенесли ТЕНЕТ знову перенесли

На невизначений термін

20 липня 2020 0 1547
Кіновернісаж: тиждень другий Кіновернісаж: тиждень другий

Розпочинаємо тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба»

31 липня 2020 0 479
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 997
Кінофестивалю Відкрита Ніч бути! Кінофестивалю Відкрита Ніч бути!

Програма фестивалю ВІДКРИТА НІЧ

31 липня 2020 0 386