Критикам сподобалася вода


Новини: Критикам сподобалася вода

Точніше - її форма

Все відчутніше стає наближення сезону нагород в кінематографічному світі і як з рогу достатку починають сипатися новини про номінування тих чи інших фільмів і серіалів тими чи іншими професійними організаціями. З останніх варто згадати шановну американську Асоціацію критиків (в оригіналі - Broadcast Film Critics Association), яка вручає Crstics 'Choice Awards. Так ось, за кількістю номінацій у критиків лідирує нова стрічка Гільєрмо дель Торо «Форма води». Вона згадана в 14-ти категоріях, залишивши далеко позаду стрічки «Клич мене своїм ім'ям,« Дюнкерк »Крістофера Нолана,« Таємне досьє »Стівена Спілберга та« Леді Птах »Грети Гервіг, які згадані вісім разів.
У числі номінацій «Форми води» є і такі вагомі як «найкращий режисер», «Найкращий фільм», «найкраща актриса» (мова про Саллі Хоукінс), «краща актриса другого плану» (Октавія Спенсер), «кращий актор другого плану» (Річард Дженкінс) і «кращий оригінальний сценарій».
«Той, що біжить по лезу 20149» Дені Вільнева отримав сім номінацій від критиків, «Три білборда за Еббінгом, Міссурі» - 6, а «Я, Тоня» - п'ять. Дещо спантеличує експертів відсутність в номінації «кращий фільм» найсвіжіша робота Пола Томаса Андерсона «Примарна нитка» з Деніелом Дей-Льюїсом, для якого ця роль може стати останньою в кар'єрі.
Алексей Першко 06 грудня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 206
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 688