Лагідна Одеса


Новини: Лагідна Одеса
НОВА СТРІЧКА СЕРГІЯ ЛОЗНИЦІ БУДЕ ПОКАЗАНА НА 8-МУ ОМКФ
Стрічка Сергія Лозниці “Лагідна” буде представлена у позаконкурсній секції “Гала-прем’єри” 8-го Одеського кінофестивалю.
Фільм претендував на “Золоту пальмову гілку” 70-го Каннського кінофестивалю, при створенні стрічки Сергій Лозниця надихався однойменною повістю Достоєвського. Стрічка створена у ко-продукції з Україною (продюсер Сергій Лавренюк, компанія Solar Media Entertainment), Франції, Німеччини, Литви, Нідерландів та Росії. У творі класика розповідається про жінку, яка через безгрошів’я бере шлюб із лихварем. На екрані ж змінюються часові межі – історія з 19 сторіччя переноситься в наші часи, – однак незмінною лишається тема жіночої долі. “Лагідна” отримала бурхливу реакцію кінокритиків, котрі назвали фільм безкомпромісною та потужною картиною, стрічкою, яка фіксує кафкіанську реальність.
Сергій Лозниця – режисер документального та ігрового кіно. У 2010 році його повнометражний ігровий дебют “Щастя моє” став першим в історії українським художнім фільмом, що брав участь в основному конкурсі Каннського кінофестивалю. У другий раз Лозниця брав участь в конкурсній програмі Канн з фільмом “У тумані” (2012), котрий приніс режисеру приз FIPRESCI. Того ж року стрічка отримала приз “Найкращий фільм за версією журі” Одеського кінофестивалю. У 2014 році Сергій Лозниця увійшов до складу журі Міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю, а також представив у Одесі документальну стрічку “Майдан”, спеціальний показ якої перед тим відбувся на 67-му Каннському кінофестивалі.
Нагадаємо, що 20 червня була оголошена програма 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 14 до 22 липня.
Алексей Першко 29 червня 2017


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 636
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 1739
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2371
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1162
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1064