Лагідна Одеса


Новини: Лагідна Одеса
НОВА СТРІЧКА СЕРГІЯ ЛОЗНИЦІ БУДЕ ПОКАЗАНА НА 8-МУ ОМКФ
Стрічка Сергія Лозниці “Лагідна” буде представлена у позаконкурсній секції “Гала-прем’єри” 8-го Одеського кінофестивалю.
Фільм претендував на “Золоту пальмову гілку” 70-го Каннського кінофестивалю, при створенні стрічки Сергій Лозниця надихався однойменною повістю Достоєвського. Стрічка створена у ко-продукції з Україною (продюсер Сергій Лавренюк, компанія Solar Media Entertainment), Франції, Німеччини, Литви, Нідерландів та Росії. У творі класика розповідається про жінку, яка через безгрошів’я бере шлюб із лихварем. На екрані ж змінюються часові межі – історія з 19 сторіччя переноситься в наші часи, – однак незмінною лишається тема жіночої долі. “Лагідна” отримала бурхливу реакцію кінокритиків, котрі назвали фільм безкомпромісною та потужною картиною, стрічкою, яка фіксує кафкіанську реальність.
Сергій Лозниця – режисер документального та ігрового кіно. У 2010 році його повнометражний ігровий дебют “Щастя моє” став першим в історії українським художнім фільмом, що брав участь в основному конкурсі Каннського кінофестивалю. У другий раз Лозниця брав участь в конкурсній програмі Канн з фільмом “У тумані” (2012), котрий приніс режисеру приз FIPRESCI. Того ж року стрічка отримала приз “Найкращий фільм за версією журі” Одеського кінофестивалю. У 2014 році Сергій Лозниця увійшов до складу журі Міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю, а також представив у Одесі документальну стрічку “Майдан”, спеціальний показ якої перед тим відбувся на 67-му Каннському кінофестивалі.
Нагадаємо, що 20 червня була оголошена програма 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 14 до 22 липня.
Алексей Першко 29 червня 2017
Like

Ім’я:
21 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 162
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 460
"Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів "Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів

Оскар вже зовсім скоро.

20 січня 2020 0 374
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 241
Увага! Кастинг!!! Увага! Кастинг!!!

НА головну роль у фільмі «Ведмежа пастка»

23 грудня 2019 5 4355