Коло життя перемагає в Ризі

Увійти через
Реєстрація
 
Коло життя перемагає в Ризі
 
Новини:  Коло життя перемагає в Ризі
Українське фентезі визнано найочікуванішим європейським дитячим фільмом
Презентація проекту українського родинного фентезі “Коло життя”, що за підтримки Українського Культурного Фонду розробляє компанія Пронто Фільм, стала однією з найяскравіших подій Форуму дитячого кіно, що проходив у рамках Ризького міжнародного кінофестивалю.
Всього у Ризі було представлено 13 проектів дитячих фільмів і серіалів з України, Польщі, Чехії, Грузії, Естонії, Латвії. Проекти презентували не лише професійному журі, а й безпосередній аудиторії – дітям. І професійне журі, і дитяча аудиторія визнали “Коло життя” найбільш очікуваним для них проектом.
«Для нас дуже важливою була реакція дітей, адже це найбільш чесна і щира думка майбутніх глядачів фільму. І реакція європейської дитячої аудиторії перевершила всі наші сподівання. Діти із захватом вживалися в образи персонажів, закохалися у наш вигаданий світ і вже не можуть дочекатися виходу фільму. Ми отримали ще одне підтвердження, що “Коло життя” — це кіно, що буде цікаве і дітям, і батькам» — розповіла продюсер фільму Катерина Копилова.
“Коло життя” — це пригодницьке фентезі для всієї родини, що розповість історію дівчинки, що потрапляє у фантастичний світ між життям і смертю, і з допомогою нових друзів бореться за повернення додому.
Член журі пітчингу, директор німецького дитячого кінофестивалю SCHLINGEL Міхаель Харбауер відзначив: “Журі закохалося у ваш проект. І ми вже чекаємо його на нашому фестивалі.”
Режисером картини виступить Олександр Кірієнко (“Помаранчеве небо”, “Інді”, “Ілюзія страху”). Автор ідеї — Сергій Касторних (#SelfieParty).
Продюсер Пронто Фільм Максим Асадчий зазначає: «Я займаюся міжнародними кінопроектами вже понад 15 років, і за весь цей час жоден український проект не викликав такого однозначного інтересу у світі. “Коло Життя” — це шанс зробити український фільм, який стане культовим не лише в Україні.»
Нагадаємо, раніше проект “Коло життя” вже переміг на форумі дитячого кіно у Варшаві.
Алексей Першко 23 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Українське кіно - в Le Grand Rex Paris

У Франції триває «Нова хвиля українського кіно»

08 квітня 2019

0
4475

Кілліан Мерфі зіграє у сіквелі "Тихого місця"

Емілі Блант теж повернеться.

01 квітня 2019

0
3582

Перший трейлер хоррора "Ма" з Октавією Спенсер

Вона не забуде, вона не пробачить.

25 березня 2019

0
3000

Apple представила свій стрімінговий сервіс

Стівен Спілберг і багато смачного.

25 березня 2019

0
2419

"Загін самогубців 2": Девіс в справі,Ельба – не Дедшот

Новини про фільм Джеймса Ганна.

06 квітня 2019

0
1939

 fk tw