Коло життя перемагає в Ризі


Новини:  Коло життя перемагає в Ризі
Українське фентезі визнано найочікуванішим європейським дитячим фільмом
Презентація проекту українського родинного фентезі “Коло життя”, що за підтримки Українського Культурного Фонду розробляє компанія Пронто Фільм, стала однією з найяскравіших подій Форуму дитячого кіно, що проходив у рамках Ризького міжнародного кінофестивалю.
Всього у Ризі було представлено 13 проектів дитячих фільмів і серіалів з України, Польщі, Чехії, Грузії, Естонії, Латвії. Проекти презентували не лише професійному журі, а й безпосередній аудиторії – дітям. І професійне журі, і дитяча аудиторія визнали “Коло життя” найбільш очікуваним для них проектом.
«Для нас дуже важливою була реакція дітей, адже це найбільш чесна і щира думка майбутніх глядачів фільму. І реакція європейської дитячої аудиторії перевершила всі наші сподівання. Діти із захватом вживалися в образи персонажів, закохалися у наш вигаданий світ і вже не можуть дочекатися виходу фільму. Ми отримали ще одне підтвердження, що “Коло життя” — це кіно, що буде цікаве і дітям, і батькам» — розповіла продюсер фільму Катерина Копилова.
“Коло життя” — це пригодницьке фентезі для всієї родини, що розповість історію дівчинки, що потрапляє у фантастичний світ між життям і смертю, і з допомогою нових друзів бореться за повернення додому.
Член журі пітчингу, директор німецького дитячого кінофестивалю SCHLINGEL Міхаель Харбауер відзначив: “Журі закохалося у ваш проект. І ми вже чекаємо його на нашому фестивалі.”
Режисером картини виступить Олександр Кірієнко (“Помаранчеве небо”, “Інді”, “Ілюзія страху”). Автор ідеї — Сергій Касторних (#SelfieParty).
Продюсер Пронто Фільм Максим Асадчий зазначає: «Я займаюся міжнародними кінопроектами вже понад 15 років, і за весь цей час жоден український проект не викликав такого однозначного інтересу у світі. “Коло Життя” — це шанс зробити український фільм, який стане культовим не лише в Україні.»
Нагадаємо, раніше проект “Коло життя” вже переміг на форумі дитячого кіно у Варшаві.
Алексей Першко 23 жовтня 2018
Like

Ім’я:
05 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 105
Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 898
Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер

Та оголошує склад журі

04 серпня 2020 0 226
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1085
ТЕНЕТ знову перенесли ТЕНЕТ знову перенесли

На невизначений термін

20 липня 2020 0 1642