Коло життя перемагає в Ризі

Увійти через
Реєстрація
 
Коло життя перемагає в Ризі
 
Новини:  Коло життя перемагає в Ризі
Українське фентезі визнано найочікуванішим європейським дитячим фільмом
Презентація проекту українського родинного фентезі “Коло життя”, що за підтримки Українського Культурного Фонду розробляє компанія Пронто Фільм, стала однією з найяскравіших подій Форуму дитячого кіно, що проходив у рамках Ризького міжнародного кінофестивалю.
Всього у Ризі було представлено 13 проектів дитячих фільмів і серіалів з України, Польщі, Чехії, Грузії, Естонії, Латвії. Проекти презентували не лише професійному журі, а й безпосередній аудиторії – дітям. І професійне журі, і дитяча аудиторія визнали “Коло життя” найбільш очікуваним для них проектом.
«Для нас дуже важливою була реакція дітей, адже це найбільш чесна і щира думка майбутніх глядачів фільму. І реакція європейської дитячої аудиторії перевершила всі наші сподівання. Діти із захватом вживалися в образи персонажів, закохалися у наш вигаданий світ і вже не можуть дочекатися виходу фільму. Ми отримали ще одне підтвердження, що “Коло життя” — це кіно, що буде цікаве і дітям, і батькам» — розповіла продюсер фільму Катерина Копилова.
“Коло життя” — це пригодницьке фентезі для всієї родини, що розповість історію дівчинки, що потрапляє у фантастичний світ між життям і смертю, і з допомогою нових друзів бореться за повернення додому.
Член журі пітчингу, директор німецького дитячого кінофестивалю SCHLINGEL Міхаель Харбауер відзначив: “Журі закохалося у ваш проект. І ми вже чекаємо його на нашому фестивалі.”
Режисером картини виступить Олександр Кірієнко (“Помаранчеве небо”, “Інді”, “Ілюзія страху”). Автор ідеї — Сергій Касторних (#SelfieParty).
Продюсер Пронто Фільм Максим Асадчий зазначає: «Я займаюся міжнародними кінопроектами вже понад 15 років, і за весь цей час жоден український проект не викликав такого однозначного інтересу у світі. “Коло Життя” — це шанс зробити український фільм, який стане культовим не лише в Україні.»
Нагадаємо, раніше проект “Коло життя” вже переміг на форумі дитячого кіно у Варшаві.
Алексей Першко 23 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
14 листопада 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

"11 дітей з Моршина". Офіційний трейлер

Українська афера.

13 листопада 2018

0
283

Звук «Вулкану»

Фільм Романа Бондарчука отримав нагороду 25-го МКФ «Лістапад»

12 листопада 2018

0
379

Безкоштовний он-лайн фестиваль ARTEKINO

Пройде втретє з 1 по 31 грудня 2018 року

13 листопада 2018

0
565

"Покемон: Детектив Пікачу". Перший трейлер

Піка-піку-пікачу!

13 листопада 2018

0
193

"Історія іграшок 4". Перший трейлер

Пригода розпочнеться влітку.

13 листопада 2018

0
183

 fk tw