Том Круз вмовляє Джека Ніколсона стати «El Presidente»


Новини: Том Круз вмовляє Джека Ніколсона стати «El Presidente»

Ніколсона вже запрошували в проект «El Presidente», але він відмовився.

Ветеран голівудського кіно Джек Ніколсон повідомляв раніше, що відправляється на пенсію і не буде більше зніматися у фільмах у зв'язку з втратою пам'яті. Актор не знімається в кіно з 2010 року. Але режисери не втрачають надії і як і раніше надсилають йому силу-силенну пропозицій, кращих переговірників і пропонують солідні гонорари за участь у своїх проектах. Але той відмовляється.

Не став винятком і Том Круз, який має намір серйозно зайнятися комедійним бойовиком «El Presidente». Проект існує вже три роки. Спочатку ставити його повинен був Джей Роач, а головні ролі призначалися для Круза і Роберта Дауні-мол. У підсумку постановником фільму буде Даг Лайман, який зняв «Ідентифікацію Борна».

Коло і Лайман відправилися додому до Ніколсона разом вмовляти актора. У підсумку з'явився ультиматум - або Ніколсон бере участь у проекті, або його закривають. Зірка «Відступників» не дав конкретної відповіді на прохання, але прихопив з собою сценарій «El Presidente». Його авторами, до речі, виступили Джессі Армстронг і Деніела Дж. Гура. Можливо, з цього щось вийде.

За сюжетом Круз стане спецагентом, якому довірили охороняти екс-президента США. Останнього вважають джигуном та п'яницею і небезосоновательно називають найгіршою першою особою держави. Навіть пост йому дістався за збігом обставин: після смерті обраного глави держави він був підвищений з посади віце-президента. Зараз старий під загрозою - поки неназваною, - і парочці доведеться пуститися в перегони. Читачі напевно вже здогадалися, кому призначається роль колишнього глави держави.

Нагадаємо, що останньою стрічкою за участю Джека Ніколсона стала комедійна драма «Як знати ...» (2010) Джеймса Л. Брукса.

Що стосується Тома Круза, то у квітні українські глядачі могли побачити актора в бойовику «Облівіон» Джозефа Косинські.

Sushchenko 20 листопада 2013


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 195
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 400
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1522
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 755
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 418