Лауреати "Оскару" 2012: Кращим фільмом став "Артист"


Новини: Лауреати
Американська академія кіно вручила золоті «Оскари» своїм лауреатам.
Цього року у «Оскара» двоє тріумфаторів - «Артист» Мішеля Хазанавічус і «Хранитель часу» Мартіна Скорсезе: обидва фільми отримали по п'ять стауеток («Артист» виступав в 10 номінаціях, «Хранитель часу» - в 11 номінаціях). Краще актрисою стала Меріл Стріп, номінована на «Оскар» вже в сімнадцятий раз - нинішня статуетка стала для неї вже третім «Оскаром». За кращу чоловічу роль другого плану нагороду отримав Крістофер Пламмер за фільм «Початківці». Актор став найстарішим лауреатом «Оскара» - йому виповнилося 84 роки (у своїй промові Пламмер сказав, дивлячись на «Оскар»: «Дорогий, де ж ти був все моє життя»?).
Нижче повний список номінантів та переможців.
Кращий фільм
• «Нащадки»
• «Древо життя»
• «Прислуга»
• «Моторошно голосно і вкрай близько»
Краща режисерська робота
• Мішель Хазанавічус - «Артист»
• Олександр Пейн - «Нащадки»
• Терренс Малік - «Древо життя»
Краща чоловіча роль
• Деміан Бішір - «Краще життя»
Джордж Клуні - «Нащадки»
• Гері Олдмен - «Шпигун, вийди геть!»
Краща жіноча роль
Меріл Стріп - «Залізна леді»
• Гленн Клоуз - «Таємничий Альберт Ноббс»
• Віола Девіс - «Прислуга»
• Руні Мара - «Дівчина з татуюванням дракона»
• Мішель Вільямс - «7 днів і ночей з Мерилін»
Краща чоловіча роль другого плану
• Крістофер Пламмер - «Початківці»
• Кеннет Брана - «7 днів і ночей з Мерилін»
• Нік Нолті - «Воїн»
• Макс фон Сюдов - «Моторошно голосно і вкрай близько»
Краща жіноча роль другого плану
• Октавія Спенсер - «Прислуга»
• Береніс Бежо - «Артист»
• Джессіка Честейн - «Прислуга»
• Мелісса Маккарті - «Дівич-вечір у Вегасі»
• Джанет Мактір - «Таємничий Альберт Ноббс»
Кращий оригінальний сценарій
«Артист» - Мішель Хазанавічус
• «Дівич-вечір у Вегасі» - Енні Мумоло, Крістен Уіг
• «Межа ризику» - Джей Сі Чендор
• «Розлучення Надера і Сімін» - Асгар Фархаді
Кращий адаптований сценарій
• «Нащадки» - Олександр Пейн, Нет Фексон, Джим Раш
• «Шпигун, вийди геть!» - Бріджет О'Коннор, Пітер Строхан
«Хранитель часу» - Джон Логан
• «Березневі іди» - Джордж Клуні, Грант Хеслов, Бо Уіллімон
«Людина, яка змінила все» - Стівен Заіллян, Аарон Соркін, Стен Червіно
Кращий анімаційний повнометражний фільм
• «Котяча життя»
• «Чіко і Рита»
• «Кунг-фу панда 2»
• «Кіт у чоботях»
Кращий фільм на іноземній мові
• «Розлучення Надера і Сімін» (Іран)
• «бикоголового» (Бельгія)
• «Виноска» (Ізраїль)
• «У темряві» (Польща)
• «Месьє Лазар» (Канада)
Краща музика до фільму
«Артист» - Людовик Бурс
• «Шпигун, вийди геть!" - Альберто Іглесіас
«Хранитель часу» - Говард Шор
• "Пригоди Тінтіна: Таємниця« Єдинорога »- Джон Вільямс
«Бойовий кінь» - Джон Вільямс
Краща пісня до фільму
• «Man or Muppet» - «Маппет»
• «Real in Rio» - «Ріо»
Краща операторська робота
«Хранитель часу» - Роберт Річардсон
«Артист» - Гійом Шиффман
• «Дівчина з татуюванням дракона» - Джефф Кроненвет
• «Древо життя» - Еммануель Любецький
«Бойовий кінь» - Януш Камінські
Кращі візуальні ефекти
• «Гаррі Поттер та Дари Смерті: частина 2»
• «Жива сталь»
• «Повстання планети мавп»
• «Трансформери 3: Темна сторона Місяця»
Краща робота художника-постановника
• «Гаррі Поттер та Дари Смерті: частина 2»
Кращий дизайн костюмів
• «Анонім»
• «Джейн Ейр»
• «МИ. Віримо в любов »
Кращий монтаж
• «Дівчина з татуюванням дракона»
• «Нащадки»
• «Людина, яка змінила все»
Кращий грим
• «Залізна леді»
• «Таємничий Альберт Ноббс»
• «Гаррі Поттер та Дари Смерті: частина 2»
Кращий звук
• «Дівчина з татуюванням дракона»
• «Людина, яка змінила все»
• «Трансформери 3: Темна сторона Місяця»

Кращий звуковий монтаж
• «Драйв»
• «Дівчина з татуюванням дракона»
• «Трансформери 3: Темна сторона Місяця»

Кращий документальний повнометражний фільм
• «Непереможений»
• «В пекло і назад»
• «Якщо дерево впаде»
• «Paradise Lost 3: Purgatory»
• «Піна»
Кращий документальний короткометражний фільм
• «Зберігаючи обличчя»
• «The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement»
• «Бог - це великий Елвіс»
• «Інцидент в Новому Багдаді»
• «Цунамі і вишневий квітка»
Кращий анімаційний короткометражний фільм
• «Фантастичні літаючі книги містера Морріса Лессмора»
• «Dimanche / Sunday»
• «La Luna»
• «A Morning Stroll»
• «Wild Life»
Кращий ігровий короткометражний фільм
• «Берег»
• «Pentecost»
• «Raju»
• «Time Freak»

• «Tuba Atlantic» 

Катя Зиновьева 27 лютого 2012


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 112
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 299
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 63
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 479
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 424