Увійти через
facebook
 

Лео Каракс заводить "Святі мотори" на "Молодості"


Новини: Лео Каракс заводить

Лео Каракс особисто представить нову картину в рамках «Молодості».

Французький режисер Лео Каракс особисто представить свій фільм «Корпорація «Святі мотори», який раніше побував у Каннах, в рамках кінофестивалю «Молодість». «Святі мотори» заведуться 24 жовтня о 19:00 в кінотеатрі «Київ».

У «Святих моторах» головну роль, як і в «Коханцях з нового мосту», що прославили Каракса, виконав актор Дені Лаван. Йому вдалося втілити на екрані відразу дев'ять різних іпостасей однієї особистості. Цікаво, що спочатку режисер планував солідний бюджет для свого англомовного експерименту і бажав дістати в актриси Жюльєт Бінош. У підсумку, йому довелося задовольнятися 4 мільйонами євро і Євою Мендес.

Варто визнати, що ще раніше гарну рекламу фільму забезпечив не Каракс зі своїм ім'ям, а співачка Кайлі Міноуг. Вона зіграла одну з головних жіночих ролей в «Моторах», з'явившись на екранах вперше з 2009 року. До речі, фільми з Міноуг завжди досягали певного комерційного успіху, хоча прихильність критиків поп-зірці завоювати так і не вдалося.

Тим не менше, самі «Святі мотори» отримали високу оцінку від критиків і глядачів - популярний американський портал Rotten Tomatoes зафіксував 92% позитивних відгуків, а відразу після прем'єри в Каннах преса, особливо британська, сходилася в одній думці - фільм різноманітний, суперечливий і свіжий.

Для української сорок другої «Молодості» візит Лео Каракса може стати найяскравішою подією за весь фестиваль, але все ж залишається сподіватися, що організатори приготували ще якісь сюрпризи «під завісу». За цими сюрпризами і просто щоденним життям «Молодості» стежте у щоденниках кінофестивалю на порталі kino-teatr.ua. 

Катя Зиновьева 23 жовтня 2012
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 310
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 297
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 288
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 376
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 318