Леонардо ДіКапріо хоче стати королем вікінгів


Новини: Леонардо ДіКапріо хоче стати королем вікінгів

Студія бачить «Короля Харальда» у стилі «Хороброго серця».

Нарешті збудеться давня мрія Леонардо ДіКапріо - він може зіграти у фільмі про вікінгів, при чому головну роль. Кіностудія Warner стала володаркою сценарної заявки Марка Л. Сміта «Король Харальд» (King Harald) про останнього великого короля вікінгів.

Продюсувати стрічку буде компанія актора Appian Way. Раніше Сміт вже пропонував компанії ДіКапріо свій сценарій для драми «Витривалість» (Endurance) про полярників Ернест Шеклтон, який очолив експедицію на Південний полюс в 1914 році.

Серед інших текстів Марка Л. Сміта нещодавно адаптований роман Майкла Пунку «Поверненець» для Алехандро Гонсалеса Іньярріту, але той відмовився. Тоді до проекту почав придивлятися актор «Великого Гетсбі». Ймовірно, тоді й відбулося його знайомство зі сценаристом.

В ідеях Warner зробити майбутній фільм у стилі «Хороброго серця».

Як свідчить історія, Харальд III Суворий з дитинства відрізнявся войовничою вдачею. У 1030 році, будучи 15-річним підлітком, він був поранений в битві при Стікластадірі, під час якої загинув його старший брат, король Норвегії Олаф II. Харальд залишив Норвегію, сформувавши загін з воїнів, яким також довелося бігти з країни. У 1031 року Харальд із загоном досяг Русі, де вступив на службу до Ярослава Мудрого.

Через три роки Харальд зі своєю дружиною вступив на службу до візантійського імператора, потім брав участь у походах проти піратів, влаштовував перевороти, розбагатів, одружився на дочці Ярослава, а в 1045 році повернувся до Скандинавії, де, окрім ведення воєн, дбав про зміцнення торгівлі. У 1048 році заснував торгове поселення Осло, що стало столицею Норвегії. Загинув у бою при спробі завоювати англійський трон. Із загибеллю Харальда припинився трьохсотлітній період збройної експансії скандинавських правителів - епоха вікінгів.

Нагадаємо, що 21 листопада на українські екрани виходить кримінальна драма Мартіна Скорсезе «Вовк з Уолл-стріт» за участю Леонардо ДіКапріо. 

Sushchenko 07 серпня 2013


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 564
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2426
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1327
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 2217
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2117