Літо Цоя та Науменка

Увійти через
Реєстрація
 
Літо Цоя та Науменка
 
Новини: Літо Цоя та Науменка
 28 червня в український прокат виходить біографічний мюзикл про Віктора Цоя – «Літо» Кирила Серебреннікова. Фільм був представлений в основній програмі Каннського кінофестивалю, де отримав премію за найкращий саундтрек.
Фільм розповідає про початок творчого шляху Віктора Цоя і групи «Кіно», про його взаємини з Майком Науменко, його дружиною Наталею і багатьма, хто був в авангарді рок-руху Ленінграда 1981 року. Фільм наповнений музикою, якою живуть і дихають герої – у «Літі» звучать культові треки того часу.
Головну роль у фільмі виконав кореєць Тео Ю. У ролі Майка Науменко знявся Рома Звєрь – для фронтмена групи «Звєрі» вона стала дебютом в кіно. В основу «Літа» лягли спогади удови Майка Науменко Наталії – її у фільмі зіграла Ірина Старшенбаум.
Міжнародна прем'єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі, де фільм претендував на «Золоту пальмову гілку» і був удостоєний премії за найкращий саундтрек. На червоній доріжці фестивалю творча група закликала звільнити режисера фільму Кирила Серебреннікова, який перебуває під домашнім арештом за політично мотивованою справою.
«Літо» виходить на екрани українських кінотеатрів 28 червня.
Алексей Першко 05 червня 2018
Коментарі
 
Ім’я
18 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Трейлер хоррора "Гра в хованки"

Сім'я з традиціями.

05 липня 2019

0
4708

Том Круз в трейлере "Лучшего стрелка 2"

Прем'єра на Comic Con!

18 липня 2019

0
45

Новий трейлер "До зірок" з Бредом Піттом

Ще одна прем'єра Comic Con.

18 липня 2019

0
40

Зйомки «Відданії» завершено

«Півтисячі акторів та декорації розміром з місто!»

20 червня 2019

0
318

Гучна німота

«Німі ночі-9»: День перший

20 червня 2019

0
308

 fk tw