Левицький повертається

Увійти через
Реєстрація
 
Левицький повертається
 
Новини: Левицький повертається

 З новим проектом "Egregor"

У вівторок, 21-го березня, творча команда кінокомпанії «СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ» розпочинає  зйомки повнометражного художнього фільму "Egregor".
Кінопроект "Egregor" став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно, тож фільм створюється за державної підтримки. Автори сценарію – Любомир Левицький та Сергій Касторних.
Пригодницький трилер з елементами містики зніматиметься в Україні (Київ, Львів), Ізраїлі та Європі.
Впродовж сотні років секретний орден бореться за можливість керувати свідомістю людства. Віктор Грабовскі – батько дитини, яку обрав орден для матеріалізації найпотужнішого в світі егрегора. Щоб знайти свого викраденого сина, Віктору доведеться подолати безліч перешкод…
Роль головної героїні виконає одна із найталановитіших та найяскравіших актрис Німеччини – Франциска Петрі. Вона перевтілиться на детектива Інтерполу на ім’я Івонн Барт, яка розпочинає розслідування  зникнення хлопця. 
За словами режисера стрічки Любомира Левицького, ідея фільму «Egregor» з’явилася у нього після ознайомлення з дослідженням «ефекту сотої мавпи». Експеримент, проведений Лоуренсом Блером і Лаелом Вотсоном в середині 1970-их років, доводив паранормальне швидке поширення інформації суспільству від групи, яка набрала критичну масу – сто осіб.
фото Франциски Петрі - copyright Stefan Kluter, Штефан Клютер
Алексей Першко 20 березня 2017
Коментарі
 
Ім’я
18 жовтня 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Тільки у Львові

Завершилися зйомки авантюрної комедії Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги»

18 жовтня 2017

0
95

Стрімголов до Польщі

Створений за підтримки Держкіно України повнометражний фільм «Стрімголов» увійшов до конкурсної програми «Операторський дебют» Міжнародного...

18 жовтня 2017

0
95

31 жовтня 2006

0
1456

"Чорна Пантера". Новий дубльований трейлер

Настав час африканського супергероя.

17 жовтня 2017

0
283

Хай буде світло

Відкрито прийом заявок на участь у IV Міжнародному кінофестивалі «Світло»

17 жовтня 2017

0
171