Лідери серіального виробництва в Одесі


Новини: Лідери серіального виробництва в Одесі

 ОМКФ-2018: Секція «Серіали!»

Український психологічний детектив, французький трилер, ізраїльська драматична комедія, бельгійська детективна головоломка та норвезька драма чекатимуть на глядачів у програмі 9-го ОМКФ
Куратором секції цього року став фестиваль серіалів Series Mania, партнером виступив телеканал «Україна».
У межах секції «Серіали!» буде представлений серіал українського виробництва «Хто ти?» режисера Анатолія Матешка. Психологічний детектив, де у центрі історії – психотерапевт Інга Штефан, яка після низки загадкових смертей кількох пацієнтів та зникнення нареченого, починає співпрацю з відділом розслідування особливо тяжких злочинів. Разом з майором Олегом Міщенком вони проходять шлях від антипатії і конфліктів до партнерства, дружби та кохання.
Французький трилер «Мама не права» від режисера Франсуа Веля є екранізацією роману Мішель Бюссі, одного з найпопулярнішого сучасних французьких авторів. У центрі сюжету капітан поліції, детектив Маріанна Аубріс, яка дізнається від шкільного психолога про історію маленького хлопчика, мати якого начебто є нерідною. Детектив зайнята розслідуванням пограбування, яке сталося кілька місяців тому. Чи має вона вірити дитині?
Ізраїльський режисер Юваль Шафферман та сценарист і драматург Дана Ідісіс створили серіал «На спектрі». Драматична комедія про життя трьох молодих людей з аутизмом, які мешкають разом і намагаються балансувати у повсякденні.
«Нафтовий фонд» - серіал із Норвегії від режисера Гаралда Зварта, автора таких відомих стрічок, як «Агент Коді Бенкс», «Рожева пантера-2» та «Карате-пацан». Це блискуча, амбітна та гостра драма про світ великих фінансів. Головний герой Грепп, фінансовий геній і, на думку деяких впливових бізнесменів, він ставить під загрозу економічну та моральну стабільність своєї країни. Чи вдасться йому зберегти статус золотого хлопчика?
«День» - бельгійський серіал від режисерів Жыля Кульє і Дріса Воса та сценаристів Джонаса Гейрнаета та Джулі Махеу. Детективна головоломка про взяття заручників під час пограбування банку. Кожна серія - окремий день. Глядач бачить історію з позиції різних персонажів - заручників, злочинців, поліцейських та спецназу.
Алексей Першко 27 червня 2018


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1287
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 457
8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу 8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу

І оголосив переможців

08 червня 2021 0 1744
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1424
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 864