Лідери серіального виробництва в Одесі


Новини: Лідери серіального виробництва в Одесі

 ОМКФ-2018: Секція «Серіали!»

Український психологічний детектив, французький трилер, ізраїльська драматична комедія, бельгійська детективна головоломка та норвезька драма чекатимуть на глядачів у програмі 9-го ОМКФ
Куратором секції цього року став фестиваль серіалів Series Mania, партнером виступив телеканал «Україна».
У межах секції «Серіали!» буде представлений серіал українського виробництва «Хто ти?» режисера Анатолія Матешка. Психологічний детектив, де у центрі історії – психотерапевт Інга Штефан, яка після низки загадкових смертей кількох пацієнтів та зникнення нареченого, починає співпрацю з відділом розслідування особливо тяжких злочинів. Разом з майором Олегом Міщенком вони проходять шлях від антипатії і конфліктів до партнерства, дружби та кохання.
Французький трилер «Мама не права» від режисера Франсуа Веля є екранізацією роману Мішель Бюссі, одного з найпопулярнішого сучасних французьких авторів. У центрі сюжету капітан поліції, детектив Маріанна Аубріс, яка дізнається від шкільного психолога про історію маленького хлопчика, мати якого начебто є нерідною. Детектив зайнята розслідуванням пограбування, яке сталося кілька місяців тому. Чи має вона вірити дитині?
Ізраїльський режисер Юваль Шафферман та сценарист і драматург Дана Ідісіс створили серіал «На спектрі». Драматична комедія про життя трьох молодих людей з аутизмом, які мешкають разом і намагаються балансувати у повсякденні.
«Нафтовий фонд» - серіал із Норвегії від режисера Гаралда Зварта, автора таких відомих стрічок, як «Агент Коді Бенкс», «Рожева пантера-2» та «Карате-пацан». Це блискуча, амбітна та гостра драма про світ великих фінансів. Головний герой Грепп, фінансовий геній і, на думку деяких впливових бізнесменів, він ставить під загрозу економічну та моральну стабільність своєї країни. Чи вдасться йому зберегти статус золотого хлопчика?
«День» - бельгійський серіал від режисерів Жыля Кульє і Дріса Воса та сценаристів Джонаса Гейрнаета та Джулі Махеу. Детективна головоломка про взяття заручників під час пограбування банку. Кожна серія - окремий день. Глядач бачить історію з позиції різних персонажів - заручників, злочинців, поліцейських та спецназу.
Алексей Першко 27 червня 2018
Like

Ім’я:
14 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг" Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг"

А ще Квеллі, Бітц, Макі та Вон.

13 листопада 2019 0 80
Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса" Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса"

Комедія від режисера "Офісу".

13 листопада 2019 0 185
Колекція фестивалів «Стороннього» Колекція фестивалів «Стороннього»

Фільм Дмитра Томашпольського покажуть в Індії

13 листопада 2019 0 153
Фестиваль дитячих українських фільмів Фестиваль дитячих українських фільмів

Вперше пройде в Україні

13 листопада 2019 0 116
У Русалоньки з'явився Принц У Русалоньки з'явився Принц

У фільмі Disney зіграє Джона Гауер-Кінг.

13 листопада 2019 0 127