Лідери серіального виробництва в Одесі

Увійти через
Реєстрація
 
Лідери серіального виробництва в Одесі
 
Новини: Лідери серіального виробництва в Одесі

 ОМКФ-2018: Секція «Серіали!»

Український психологічний детектив, французький трилер, ізраїльська драматична комедія, бельгійська детективна головоломка та норвезька драма чекатимуть на глядачів у програмі 9-го ОМКФ
Куратором секції цього року став фестиваль серіалів Series Mania, партнером виступив телеканал «Україна».
У межах секції «Серіали!» буде представлений серіал українського виробництва «Хто ти?» режисера Анатолія Матешка. Психологічний детектив, де у центрі історії – психотерапевт Інга Штефан, яка після низки загадкових смертей кількох пацієнтів та зникнення нареченого, починає співпрацю з відділом розслідування особливо тяжких злочинів. Разом з майором Олегом Міщенком вони проходять шлях від антипатії і конфліктів до партнерства, дружби та кохання.
Французький трилер «Мама не права» від режисера Франсуа Веля є екранізацією роману Мішель Бюссі, одного з найпопулярнішого сучасних французьких авторів. У центрі сюжету капітан поліції, детектив Маріанна Аубріс, яка дізнається від шкільного психолога про історію маленького хлопчика, мати якого начебто є нерідною. Детектив зайнята розслідуванням пограбування, яке сталося кілька місяців тому. Чи має вона вірити дитині?
Ізраїльський режисер Юваль Шафферман та сценарист і драматург Дана Ідісіс створили серіал «На спектрі». Драматична комедія про життя трьох молодих людей з аутизмом, які мешкають разом і намагаються балансувати у повсякденні.
«Нафтовий фонд» - серіал із Норвегії від режисера Гаралда Зварта, автора таких відомих стрічок, як «Агент Коді Бенкс», «Рожева пантера-2» та «Карате-пацан». Це блискуча, амбітна та гостра драма про світ великих фінансів. Головний герой Грепп, фінансовий геній і, на думку деяких впливових бізнесменів, він ставить під загрозу економічну та моральну стабільність своєї країни. Чи вдасться йому зберегти статус золотого хлопчика?
«День» - бельгійський серіал від режисерів Жыля Кульє і Дріса Воса та сценаристів Джонаса Гейрнаета та Джулі Махеу. Детективна головоломка про взяття заручників під час пограбування банку. Кожна серія - окремий день. Глядач бачить історію з позиції різних персонажів - заручників, злочинців, поліцейських та спецназу.
Алексей Першко 27 червня 2018
Коментарі
 
Ім’я
22 вересня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Хоакін Фенікс в гримі Джокера

Bad bad clown.

21 вересня 2018

0
116

Перші кадри з "Джокера" з Хоакіном Феніксом

Новий образ головного лиходія всесвіту DC.

16 вересня 2018

0
1246

В Києві покажуть класичні мультфільми Disney

Disney представляє  фестиваль "Не стримуй мрій, принцесо!"

04 вересня 2018

0
350

Ще одна нагорода Романа Бондарчука

Цього разу - за найкращу режисуру на фестивалі в Алмати

21 вересня 2018

0
124

Брайан Сінгер зніме "Руду Соню"

Якщо знову не буде звільнений.

19 вересня 2018

0
136

 fk tw