Ліндсі Лохан зіграє Елізабет Тейлор


Новини: Ліндсі Лохан зіграє Елізабет Тейлор
Ліндсі Лохан стане Елізабет Тейлор замість Джолі.
Ліндсі Лохан зіграє Елізабет Тейлор в біографічному фільмі під назвою "Ліз і Дік", побудованому навколо пристрасного роману "королеви Голівуду" з Річардом Бартоном на зйомках "Клеопатри".
Раніше імовірною претенденткою на головну роль називали навіть Анджеліну Джолі.
Картина буде грунтуватися на бестселері Сема Кешнера і Ненсі Шенбергер "Яра любов", в якому викладена історія стосунків зіркової пари: актори сварилися, мирилися, одружувалися, розлучалися, витримували один без одного рік, знову укладали шлюб і розлучалися вдруге. Успіх книзі забезпечили, перш за все, вперше опубліковані листи Бартона, який виявився яскравим письменником.
Кандидатури на роль Річарда Бартона поки не називалися. Неясно також, хто зіграє Грейс Келлі, Марлона Брандо, Пітера О'тула і Марію Каллас, які також фігурують у книзі. Початок зйомок запланований вже на червень.
Ліндсі Лохан, як і Елізабет Тейлор, рано почала кар'єру в кіно. Останнім часом 25-річна актриса опинялася в центрі уваги не стільки через роботу в кіно, скільки через різного роду скандали.
Лохан неодноразово проходила курси реабілітації від алкогольної та наркотичної залежності. Раніше Лохан була засуджена до трьох місяців в'язниці за водіння в нетверезому стані. Але актрисі вдалося відбутися лише двома тижнями ув'язнення, після чого її звільнили за зразкову поведінку. Пізніше, маючи умовне покарання, актриса вкрала намисто вартістю 2500 доларів, після чого суд зобов'язав Лохан носити на щиколотці електронний браслет.

Знявши браслет, Лохан знову порушила умовне покарання. Суд виніс відносно м'який вирок - домашній арешт, тверді строки якого були не встановлені. Крім того, актриса була зобов'язана відпрацювати 480 годин на громадських роботах - в жіночому притулку і лос-анджелеському окружному морзі. 

Катя Зиновьева 24 квітня 2012


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 317
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 422
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 284
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 852
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 289