Увійти через
facebook google
 

"Лінкольн" Стівена Спілберга отримав дату виходу


Новини:
«Лінкольн» Стівена Спілберга отримав дату виходу.
Біографічна драма «Лінкольн», постановкою якої зайнявся Стівен Спілберг, отримала дату виходу в світ - в широкий прокат фільм вийде 16 листопада 2012, а допрем’єрні покази почнуться з 9 листопада.
Цікаво, що ще за чотири місяці до виходу картини і за сім місяців до церемонії вручення нагород Американської кіноакадемії фільму пророкують не тільки номінації, а й самі золоті статуетки «Оскар». Відносно самої дати виходу - тут фільм виявляється в менш вигідній позиції: одночасно з ексклюзивними показами «Лінкольна» стартує нова частина бондіани, а тижнем пізніше, коли фільм вийде в широкий прокат, в кінотеатрах починають показувати останню частина вампірської франшизи «Сутінки. Світанок. Частина друга». Хоча аудиторії у всіх трьох стрічок дещо різні.
«Лінкольн» заснований на біографії президента Лінкольна «Команда суперників: Політичний геній Авраама Лінкольна», написаній Дорріс Кірнс Гудвін. Головні ролі у фільмі виконають Джозеф Гордон-Левітт, Томмі Лі Джонс, Саллі Філд та інші.

В цьому році Стівен Спілберг номінувався на премію Кіноакадемії відразу за дві свої картини - «Пригоди Тінтіна» та «Бойовий кінь», проте, головний «Оскар» пішов до «Артиста». 

Катя Зиновьева 19 липня 2012
Like

Ім’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 03 січня 2013 20:15
0

Развитие, удержание за кадром, потом отмена рабства в фильме Линкольн. Пусть тут даже через долгую гражданскую войну. В России рабство (между прочем) когда отменили. Да и процесс быстрее и по другому шёл. Но для меня не в этом даже суть. А во всех законах в том числе и библии по которой тоже слепо следовали, да и следуют люди. Кто может поразмыслите над этим. Этот фильм наталкивает, тем или иным образом. Не надо видеть даже на данном примере Американскую пропаганду. Посмотрите по другому. Фильм того стоит.
.

популярні новини


Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 2748
Warner відстоює «Джокера» Warner відстоює «Джокера»

У відповідь на звернення родичів жертв масового розстрілу в кінотеатрі міста Аврора

25 вересня 2019 0 1187
"Ангели Чарлі". Новий трейлер "Ангели Чарлі". Новий трейлер

У кіно з 14 листопада!

11 жовтня 2019 0 381
"Уперед". Трейлер фентезі від Pixar "Уперед". Трейлер фентезі від Pixar

Брати-ельфи в пошуках магії.

11 жовтня 2019 0 363