Зайвий день в Каннах


Новини:  Зайвий день в Каннах
71-й Каннський фестиваль оголосив дати проведення
Організатори найвідомішого кінофестивалю в світі оголосили дати його проведення в 2018-му році - з вівторка, 8 травня, по суботу, 19 травня. Здавалося б, нічого нового, але все ж це не зовсім так: справа в тому, що 71-й Каннський фестиваль розпочнеться на день раніше, ніж зазвичай, але його тривалість збережеться. Таким чином, церемонія відкриття фестивалю відбудеться увечері у вівторок, 8 травня, а призи будуть вручені суботнім вечором, 19 травня.
Президент фестивалю П'єр Лескюр зауважив з цього приводу: «Після ювілейного, 70-го, фестивалю в 2017 році, Каннський фестиваль входить в новий період своєї історії. Ми маємо намір максимально оновити принципи нашої організації, продовжуючи досліджувати кіно нашої епохи і їх пертурбації ».
Організатори вважають, що новий графік дозволити врівноважити два фестивальні тижні і надати йому нову динаміку. Більш того, вівторок в якості дня відкриття фестивалю дозволить додати ще один урочистий вечір до першого уїк-енду фестивалю і організувати допрем'єрні покази фільму відкриття по всій Франції.
І останній аргумент на користь нового календаря - перенесення церемонії вручення призів з неділі на суботу підвищить її престиж і зверне більшу увагу на фільм закриття.
Алексей Першко 22 листопада 2017


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2344
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 228
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 205
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 193