Зайвий день в Каннах


Новини:  Зайвий день в Каннах
71-й Каннський фестиваль оголосив дати проведення
Організатори найвідомішого кінофестивалю в світі оголосили дати його проведення в 2018-му році - з вівторка, 8 травня, по суботу, 19 травня. Здавалося б, нічого нового, але все ж це не зовсім так: справа в тому, що 71-й Каннський фестиваль розпочнеться на день раніше, ніж зазвичай, але його тривалість збережеться. Таким чином, церемонія відкриття фестивалю відбудеться увечері у вівторок, 8 травня, а призи будуть вручені суботнім вечором, 19 травня.
Президент фестивалю П'єр Лескюр зауважив з цього приводу: «Після ювілейного, 70-го, фестивалю в 2017 році, Каннський фестиваль входить в новий період своєї історії. Ми маємо намір максимально оновити принципи нашої організації, продовжуючи досліджувати кіно нашої епохи і їх пертурбації ».
Організатори вважають, що новий графік дозволити врівноважити два фестивальні тижні і надати йому нову динаміку. Більш того, вівторок в якості дня відкриття фестивалю дозволить додати ще один урочистий вечір до першого уїк-енду фестивалю і організувати допрем'єрні покази фільму відкриття по всій Франції.
І останній аргумент на користь нового календаря - перенесення церемонії вручення призів з неділі на суботу підвищить її престиж і зверне більшу увагу на фільм закриття.
Алексей Першко 22 листопада 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 224
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 208
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 697