Манхеттенський фестиваль оголосив переможців


Новини: Манхеттенський фестиваль оголосив переможців
Манхеттенський фестиваль короткометражного кіно підвів підсумки глобального глядацького голосування і оголосив переможців у номінаціях «Найкращий фільм» і «Найкраща акторська робота». Найкращою короткометражкою року на думку 16,648 жителів планети стала німецька картина «Повний вперед, носоріг!» Еріка Шмідта про романтичне знайомство і незвичайну прогулянку.
Володарем Срібної медалі стала ностальгічна анімаційна стрічка «Господині на замітку» Бекс Буш. Картина, присвячена спогадам літньої жінки про свою молодість, зібрала в світовому рейтингу 10,797 голосів.
Третє місце і Бронзову медаль отримав фільм «Найсміливіші, найвідважніші» - історія жінки, яка готується почути страшну новину з Іраку. Глядачі віддали цій американській драмі 9,959 голосів.
Найкращою актрисою року була визнана Саміра Лукман-Харріс, яка виконала головну роль в картині «Найсміливіші, найвідважніші». У голосуванні вона була в лідерах із великим відривом - в Україні за неї проголосувало більше половини глядачів. Всього за Саміру було віддано рекордну для фестивалю 2014 року кількість голосів - 38,259.
В Україні всесвітній фестиваль короткометражного кіно пройшов з аншлагами - в глядацькому голосуванні взяли участь майже 5 тисяч українських кіноманів. Вибір української публіки співпав зі всесвітнім результатом - стрічка «Повний вперед, носоріг!» отримала 2038 голосів, восьму частину свого переможного фінального рахунку.
Трійка українських фаворитів майже не відрізняється від глобального голосування. Так, на друге місце глядачі поставили «Найсміливіші, найвідважніші», бронзову ж медаль отримала «Господині на замітку».
Сергей Задко 08 жовтня 2014


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 308
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 493
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 489
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 313