Увійти через
facebook
 

Марк Стронг допоможе Ніколь Кідман c спогадами


Новини: Марк Стронг допоможе Ніколь Кідман c спогадами

Головну жіночу роль у проекті виконає Ніколь Кідман.


Британський актор Марк Стронг, якого глядачі звикли бачити в ролях лиходіїв, нарешті зніметься у позитивній ролі в психологічному трилері «Перш ніж я засну» (Before I Go to Sleep) за однойменним романом Стівена Уотсона. У головній жіночій ролі проекту з'явиться Ніколь Кідман.

Режисером стане Роуен Жоффе (сценарист «28 тижнів опісля» і «Американця»), він же написав адаптацію однойменного роману С. Джей Уотсона. Зйомки намічені на початок 2013 року і пройдуть в Лондоні.

Англійський письменник С. Джей Уотсон дебютував у літературі романом «Перш, ніж я засну» і відразу ж привернув увагу Рідлі Скотта. Його компанія Scott Free Productions придбала права на постановку екранізації. Допомагати з фінансуванням буде Millennium Films / Nu Image.

Сюжет картини розгортається навколо письменниці Крістіни, її втрати пам'яті у зв'язку з аварією і лікаря, який допомагає усунути наслідки трагедії.

З того злощасного дня пам'яті у героїні вистачає всього на добу. Прокинувшись наступного ранку, вона вважає, що самотня і їй трохи за двадцять. Тільки зараз їй вже 47, і вона давно заміжня за Беном, який допомагає їй щоранку згадувати все життя. Крістіна ходить до лікаря (цю роль якраз і зіграє Марк Стронг), намагаючись поліпшити свою пам'ять. Доктор дає їй диктофон, щоб Крістіна записувала всі свої переживання за день. Поступово метод приносить свої плоди, але замість спокою Крістіна виявляє, що деякі речі краще забувати. І Бен, поряд з яким вона щодня прокидається, взагалі не її чоловік.

Марк Стронг в цьому році знявся в кримінальних драмах «Кров» та «Капкан», а також у військовій драмі Кетрін Бігелоу «Нульова видимість 30». Зараз актор знімається у фільмі Mindscape.

Зараз Ніколь Кідман зайнята на зйомках біографічної стрічки «Грейс з Монако», а в майбутньому році актрису можна буде побачити в картинах «Залізничник» і «Стокер». З 1 листопада в російському прокаті драма «Газетяр» з її участю. 

Sushchenko 01 листопада 2012
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 249
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 287
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 255
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 253
Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю" Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю"

А, можливо, і зніме її.

18 жовтня 2019 0 236