Майкл Пітт буде красти твори мистецтва


Новини: Майкл Пітт буде красти твори мистецтва

Голлівудський актор і модель Майкл Пітт виконає головну роль у фільмі Франка Юдека «Сплячий пастух».

Пітт зіграє найвідомішого в світі викрадача творів мистецтва Стефана Брайтвізера. Він вкрав понад 240 предметів, серед його «трофеїв» картина Лукаса Кранаха Старшого і роботи ювелірів епохи Відродження.

У своїх мемуарах («Зізнання викрадача мистецтва») Брайтвізер пише, що був час, коли йому вдавалося поповнювати свою колекцію кожні два тижні. Жертвами злочинця стали близько 172 європейських музеїв. За свої «подвиги» він відсидів у в'язниці 26 місяців.

Як писали ЗМІ, в 2011 році Брайтвізер був заарештований знову. Обшукавши будинок Брайтвізера, поліцейські знайшли близько 40 картин, три скульптури і гобелен. У його матері був виявлений пейзаж учня Брейгеля, викрадений з брюссельського музею. Ще кілька цінних об'єктів, у тому числі канделябри і кишеньковий годинник - все це знайшлися у ставку біля її будинку. У минулому Штенгель, щоб покрити злочини сина, ховала роботи в лісі, в кущах біля шосе і навіть в чиємусь курнику. Визнавши ці заходи недостатніми, кілька картин вона просто знищила.

Протягом двох років за Брайтвізером велося спостереження. Він потрапив під підозру після того як у якогось антиквара з прилеглого містечка зникли картина і ваза епохи ар-нуво, створена Емілем Галле. Зрештою обидва предмети були виявлені в будинку злочинця. З'ясувалося, що Брайтвізер скоював злочини на території Франції, Бельгії та Німеччини.

Напарницею злодія стала нудьгуюча багатенька дівчина Кароліна. Її зіграє Імоджен Путс. Роль матері виконає Ізабель Юппер. Вона буде засуджена за знищення творів мистецтва: після арешту сина вона помчала до нього додому, порізала і втопила в каналі близько шістдесяти полотен.

Юдек також написав сценарій до свого фільму.
 

Sushchenko 03 лютого 2016


Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 287
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 259
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 267
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 276
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 397