Увійти через
facebook google
 

Менеджер The Beatles стане героєм байопіка


Новини: Менеджер The Beatles стане героєм байопіка

Постановки продюсера отримали 25 премій «Тоні» і 44 номінації.


Бродвейський продюсер Вівек Дж. Тіварі напише сценарій, а також спродюсує екранізацію коміксу «П'ятий бітл» (The Fifth Beatle).

Такий проект стане першим у своєму роді, оскільки в ньому офіційно будуть використані композиції The Beatles.

Продюсер підписав контракт з компанією Sony / ATV, яка є власницею прав на каталог пісень Джона Леннона / Пола МакКартні.

У графічному романі йдеться про життєвий шлях менеджера групи The Beatles Брайана Епстайна. У часи, коли ніхто не був зацікавлений в групі, йому вдалося укласти перший контракт із звукозаписною студією, та відкрити молодим музикантам дорогу на світову арену - у масштабах, яких не досягав жоден музичний агент.

На превеликий жаль, Епстайн помер у віці 32 років.

Пол МакКартні колись сказав, що якби існував п'ятий учасник групи, то їм би став саме Брайан Епштейн.

За словами Вівека, він протягом усього життя був шанувальником The Beatles, саме чрез це він вирішив вивчити менеджмент групи, що написала правила сучасної музичної індустрії. «Я зацікавився особистістю Брайана Епштейна майже 20 років тому, коли вирішив, що музичний менеджемент - та стезя розважальної індустрії, в якій я хочу працювати, - розповів продюсер. Після довгих досліджень мені вдалося розкопати нікчемну кількість інформації про Брайана, і це одна з причин, по якій я і хочу розповісти про нього світові. Це не просто надихаюча бізнес-історія і мій взірець для наслідування, як будувати кар'єру, але також і зворушлива життєва історія. Це особливий проект для мене».

Графічний роман буде виданий видавництвом Dark Horse Comics - M Press Books наступного року. Ілюстратором виступив художник Ендрю Робінсоном («Бетмен / Супермен») за участю лауреата премій Ейснера і Харві Кайла Бекер («Пластиковий людина», «Чому я ненавиджу Сатурн»).

Тіварі і Робінсон представлять свій роман у рамках нью-йоркського КомікКона, який відкрився 10 жовтня. Бродвейські постановки Вівека, в загальній складності, отримали 25 премій «Тоні» і 44 номінації. Продюсер також працював над мюзиклами «Сімейка Аддамс» і «Американський ідіот». 

Sushchenko 11 жовтня 2012
Like

Ім’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 2720
Warner відстоює «Джокера» Warner відстоює «Джокера»

У відповідь на звернення родичів жертв масового розстрілу в кінотеатрі міста Аврора

25 вересня 2019 0 1187
"Ангели Чарлі". Новий трейлер "Ангели Чарлі". Новий трейлер

У кіно з 14 листопада!

11 жовтня 2019 0 379
"Уперед". Трейлер фентезі від Pixar "Уперед". Трейлер фентезі від Pixar

Брати-ельфи в пошуках магії.

11 жовтня 2019 0 362