Місяць до «Ржаки»


Новини:  Місяць до «Ржаки»
Трагікомедія Дмитра Томашпольського вийде в прокат 22 березня
Раді повідомити вам, що до можливості переглянути фільм «Ржака» залишився рівно місяць, а саме всеукраїнський кіно-театральний прокат стартує з 22 березня 2018 року. 
Допрем’єрний показ відбудется 21 березня 2018 року у кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ «Гулівер» (за адресою: Спортивна площа 1а). Показ фільму буде проведено за участі творчої групи.
Також запрошуємо глядачів фільму 22 березня 2018 року на прем’єрний показ фільму, що відбудеться у кінотеатрі «Жовтень» (за адресою: вул. Костянтинівська 26). У всіх бажаючих буде можливість переглянути стрічку, отримати відповіді на запитання чи зробити фото із творцями та акторами фільму відразу після сеансу. Час прем’єрного показу буде уточнено додатково.
Слідкуйте за розкладом сеансів фільму «Ржака» у кінотеатрах таких міст: Бориспіль, Бердичів, Біла Церква, Березань, Васильків, Вижниця, Дніпро, Долина, Кременчук, Івано-Франківськ, Житомир, Київ, Канів, Кам’янець-Подільський, Коломия, Краматорськ, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Мукачево, Нікополь, Одеса, Полтава, Рівне, Харків, Херсон, Суми, Стрий, Тернопіль, Запоріжжя, Луцьк, Ужгород, Харків, Хмельницький, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Южне.
Нагадуємо, що «Ржака» - це трагікомедія про любов до кіно і перемогу над страхом.
Анотація
Видатного режисера артхаузу примушують зняти комедію. Його вб'ють, якщо він не змусить іржати, як коні, спеціально відібраних дванадцять експертів.
Як це зробити, коли ти не вмієш знімати комедії та у твоєму розпорядженні є  тільки хвора клоунеса і клоун-невдаха, якого вигнали з училища за профнепридатність?
Алексей Першко 22 лютого 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 332
Лідер серед незалежних Лідер серед незалежних

Стрічка «Маяк» отримала 5 номінацій на премію Independent Spirit Awards

22 листопада 2019 0 145
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 413
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 309
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 345