Мільярд доларів в домашньому прокаті


Новини: Мільярд доларів в домашньому прокаті
Тенденції китайського ринку
Китайський фільм «Воїни Вовка 2» вже четвертий уїк-енд поспіль очолює китайський бокс-офіс, в черговий раз залишивши позаду себе інші стрічки. За 25 днів прокату валові збори цієї стрічки склали 769 мільйонів доларів. Для порівняння нагадаємо такі цифри: «Титанік» Джеймса Кемерона зібрав в США 658 мільйонів доларів, «Аватар» все того ж Кемерона - 760 мільйонів доларів, і тільки «Зоряні війни: Пробудження сили» перевершили цей показник китайського фільму в домашньому прокаті, зібравши 937 мільйонів доларів.
Природно, такі збори «Воїнів Вовка 2» зробили його абсолютним рекордсменом китайського прокату - вже зараз він на 50 відсотків випереджає попереднього чемпіона - стрічку «Русалочка».
Цікаво, що лідери китайського прокату в черговий раз зібрали більше, ніж лідери американського прокату у себе вдома: якщо «Охоронець кілера», який очолює північноамериканський бокс-офіс, зібрав 21,6 мільйона доларів, то №2 китайського прокату - екшн-трилер «Парадокс »- напрацював в китайських кінотеатрах 41,2 мільйона доларів.
Справедливості заради зазначимо, що таким успіхам китайських фільмів сприяв період так званого блекаута - з початку місяця і до 25 серпня в китайських кінотеатрах заборонено випускати іноземні фільми. 25 серпня на китайські екрани вийдуть «Валеріан і місто тисячі планет», «На драйві» і «Тачки 3».
Алексей Першко 21 серпня 2017
Like

Ім’я:
25 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 468
Елісон Брі в трейлері драми "Вершниця" Елісон Брі в трейлері драми "Вершниця"

Божевілля або щось надприродне?

22 січня 2020 0 1811
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 724
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 461