«Молодість» - 45: Boat Meeting


Новини:  «Молодість» - 45: Boat Meeting
30 жовтня в конференц-залі арт-готелю «Баккара» (Венеціанський острів, 1, Гідропарк, Київ), в рамках МКФ «Молодість» відбудеться платформа для міжнародної ко-продукціі кінопроектів - Boat Meeting.
Міжнародні кінофестивалі давно є не тільки важливими подіями культурного життя міст і цілих країн, а й великими діловими майданчиками для професіоналів, завдяки яким розвивається світовий кінематограф. Розвиток галузі однаково залежить як від творців, представників кіномистецтва, так і від бізнесменів - продюсерів. Налагодження діалогу і побудова взаємин між представниками мистецтва та бізнесу - головна мета заходів ділової програми, яка є важливою і невід'ємною складовою кінофестивалю міжнародного рівня.
У 2015 році оргкомітет Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» і команда медіаконсалтингової компанії Media Resources Management спільно займаються організацією ринку кінопроектів Boat Meeting. Цей майданчик дає кінематографістам можливість представити професійній аудиторії проекти повнометражних ігрових дебютів і других фільмів режисерів.
З моменту заснування Boat Meeting (2009 рік) в пітчингу брали участь чимало українських і закордонних кінематографістів, серед них і Мирослав Слабошпицький, що представляв проект «Плем'я», який пізніше приніс автору всесвітню славу.
У 2015 році вперше заснований приз для переможця пітчингу - сертифікат на послуги з кіновиробництва від групи компаній FILM.UA Group на суму еквівалентну 10000 Євро.
За минулі два місяці команда Boat Meeting отримала на розгляд 22 заявки проектів з 14 країн. Відбіркова комісія визначила вісім проектів, які будуть представлені на суд міжнародного журі на пітчингу 30 жовтня:
1. This Film is about Me (Іспанія, Німеччина)
2. Man of the House (Албанія)
3. White Dragon (Туреччина)
4. Pamfir (Україна)
5. Prince Mamma's Boy (Чехія)
6. Hot Sticks (Грузія, Естонія, Ісландія)
7. Price of Freedom (Україна)
8. The Empty House (Грузія)
Визначати переможця будуть експерти, які мають багаторічний досвід у кіно:
Віржіні Девеса (Virginie Devesa), співзасновниця незалежної дистриб'юторської компанії Alpha Violet, що займається міжнародними продажами фільму «Плем'я» Мирослава Слабошпицького;
Мер'я Хеннеле Рітола (Merja Hannele Ritola), фінський продюсер, що має 15-річний досвід виробництва художніх і документальних фільмів;
Володимир Іссат, провідний продюсер серіального напрямку FILM.UA Group, у списку досягнень якого є такі фільми і серіали як «Пастка», «Дорога в порожнечу», «Вітряна жінка», «Жіночий лікар», «Сусіди» та багато інших.
Для всіх учасників пітчингу будуть організовані індивідуальні зустрічі з продюсерами, зацікавленими у спільному виробництві, міжнародними дистриб'юторами і сейлз-агентами.
Boat Meeting відбудеться 30 жовтня в рамках МКФ «Молодість» у конференц-залі арт-готелю «Баккара» (Венеціанський острів, 1, Гідропарк, Київ).
Алексей Першко 29 жовтня 2015


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 155
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 500
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 841
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 445
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1598