«Молодість» - 45: четвертий робочий день - український


Новини:  «Молодість» - 45: четвертий робочий день - український
28 жовтня на 45-му МКФ «Молодість» можна впевнено називати українським, адже протягом цього дня відбудеться кілька презентацій українського кінематографу.
По-перше,  в рамках конкурсної програми Кінофестивалю «Молодість» стартує Національний конкурс, в якому представлене українське короткометражне кіно.
Його оцінюватиме журі, яке цьогоріч складається з Романа Балаяна, Жеральдін Амґар та Мартіна Шойрінґа.
Програму розбито на три блоки, кожен з яких буде вперше показаний у кінотеатрі «Київ» із повторним показом в кінотеатрі «Ліра» на день пізніше. Кожен фільм представлятиме творча команда в обох кінотеатрах.
Перший блок стартує 28 жовтня о 14:30 ігровою стрічкою «Віолончель» (реж. Олеся Моргунець-Ісаєнко, 2014, 23’16) чоловік і жінка зустрічаються погожим осіннім днем серед кримського степу. Ця випадкова зустріч сталася внаслідок низки подій, про які ми дізнаємося тільки насамкінець їхньої подорожі.
Продовжиться програма стрічкою «Син» (реж. Філіп Сотниченко, 2015, 17’). Під час політичної кризи молода пара перебуває в процесі розлучення. Мати хоче поїхати з дитиною за кордон, але батько проти.
Ще один конкурсант - документальний фільм «Пенальті правосуддя» (реж. В'ячеслав Бігун, 2014, 13’53) – історія молодого футболіста, скаліченого правоохоронцями, з неймовірною волею до життя, який шукає правди та домагається правосуддя в Європейському суді.
Позмагається за нагороду і робота із екзотичною назвою «Білі слони» (реж. Яна Антонець, 2015, 15’) – екранізація оповідання Ернеста Гемінґвея “Білі слони”. Дія розгортається на забутому Богом старому вокзалі, посеред мальовничих українських гір. Ми стаємо свідками найважчої розмови в житті чоловіка і жінки, які намагаються виправдати одне перед одним своє рішення.
Завершить перший блок Національного конкурсу історія про 40-літнього юриста, який працює на Корпорацію, що займається скуповуванням земель. Історію про ігри із законом розповідає фільм «Чоловіча робота» (реж. Марина Степанська, 2015, 15’).
Свого часу секція «Панорама українського кіно» була першою позаконкурсною програмою фестивалю.
Згодом вона була визначена як «Національна конкурсна програма», трансформувавшись у серйозний майданчик для представлення як аматорського, так і професійного українського кіно.
Наразі програму судить власне журі, яке складають не лише українські, а й іноземні фахівці у галузі кіно. Переможець здобуває Приз за Найкращий фільм.
По-друге, українській публіці буде презентовано повнометражний фільм Валерія Ямбурського «Гетьман» за сценарієм Віктора Вєрєтєннікова.
По-третє, цього дня до боротьби за звання кращого повнометражного фільму фестивалю (а, можливо, і за звання кращого фільму фестивалю) вступає українська стрічка «По той бік» Олександра Литвиненка.
Алексей Першко 28 жовтня 2015


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 581
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 400
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 469
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 458
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 402