"Молодість" - 45: Королівське закриття


Новини:

 31 жовтня відбудеться церемонія закриття ювілейного, 45-го Київського МКФ "Молодість". Пройде вона в Національному Драматичному театрі ім. І. Франка, і без сумніву, червоною доріжкою пройдуть численні представники нашої еліти. Але серце справжнього кіномана має битися сильніше з іншого приводу: фільмом закриття фестивалю стане стрічка Чарлі Кауфмана і Дюка Джонсона «Аномаліса», володар Ґран-прі 72-го Венеційського МКФ.
 Мультфільм «Аномаліса» - друга режисерська робота драматурга Чарлі Кауфмана після його дебюту «Синекдоха, Нью-Йорк».

 Гроші на свій ляльковий проект режисери Чарлі Кауфман і Дюк Джонсон збирали на «Кікстартері» (сайті для колективного збирання грошей). В основі картини – звукова вистава Картера Бьорвела «Театр нового вуха».
 «Аномаліса» – показовий епізод масштабної особистісної кризи. Майкл Стоун - мотиваційний оратор, автор популярної книги, вирушає в Цинциннаті на черговий семінар. І хоча ніхто цього не бачить, всередині героя поступово наростає тривога, що не знаходить виходу. Задириста поведінка людей навколо - таксиста, портьє, коридорного - викликає у нього лише роздратування. Удома він залишив дружину і сина, а в Цинциннаті сподівається возз'єднатися з дівчиною, з якою розлучився багато років тому. Проте очікування Майкла не виправдовуються. А безбарвне існування порушується вмить, коли в його життя вривається Ліса.
 Бюджет фільму склав 8 млн. доларів, майже півмільйона з яких зібрали на Кікстартері. Врешті Майкл став схожий на колишнього шурина Джонсона, а Лізу зробили схожою на жінку, яку Кауфман помітив у ресторані Лос-Анджелеса. Інші обличчя згенерували як середнє арифметичне.
 Чарлі Кауфман відомий насамперед як сценарист. У 2005 році він отримав «Оскара» за найкращий сценарій фільму «Вічне сяйво чистого розуму». Ще два фільми - «Бути Джоном Малковичем» (2000) і «Адаптація» (2003) були за крок від золотої статуетки.
Настільки ранній показ стрічки в Україні став можливим завдяки співробітництву фестиваля з  лідером вітчизняного прокатного ринку - компанією B&H.
Алексей Першко 30 жовтня 2015


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 228
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 222
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 294
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 563
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1400