«Молодість» - 45: Шестий робочий день

Увійти через
Реєстрація
 
«Молодість» - 45: Шестий робочий день
 
Новини:  «Молодість» - 45: Шестий робочий день

 О 10:00 у Синій залі кінотеатру «Київ» фільм «Механік» з повнометражного конкурсу. 50-річний Адріен страждає на ниркову недостатність і щосили намагається втримати життя, роботу та шлюб на плаву. Адріен опиняється між життям та смертю і має зробити доленосний для нього та всіх хто його любить вибір.

Важлива подія «Майстерні талантів» у Домі Освіти та Культури «Майстер-клас» на вулиці Лаврській 16-а. Починаючи з 12:00, тут буде проходити круглий стіл-дискусія Кінокритика 2.0, організована разом з журналом «Сineticle». Модерувати буде Станіслав Бітюцький, а учасниками стануть: Сергій Васильєв (БУК, Спілка кінокритиків), Василь Корецький (Colta.ru), Олександр Телюк (Національний центр Довженка), Марія Кувшинова (Журнал «Сеанс») Мова спілкування: українська, російська.
Наступний фільм повнометражної програми, «Пікадеро», покажуть о 12:15 у Синій залі «Києва». В центрі сюжету - молода іспанська пара, яка через економічну кризу не може налагодити нормальні інтимні та родинні стосунки. Вимушені займатись сексом у громадських місцях, що мають назву «пікадеро», їхні почуття зазнають перевірку ярмом суворої економії. Стрічку у Києві представить режисер.
Фільм німецького режисера Крістіана Вернера «Чужорідне тіло», представлений у повнометражному конкурсі презентуватимуть о 16:45 у Синій залі кінотеатру «Київ».
Останній з п’ятничних фільмів повнометражної програми – «Сплячий гігант» режисера Ендрю Чівідіно, покажуть о 19:00 у Синій залі кінотеатру «Київ». Троє підлітків, Адам, Райлі та Нейт, проводять літо на Верхньому озері в Онтаріо. Борючись з нудьгою, вони стрибають зі скелі та всіляко бешкетують. Але відкриття болісної таємниці спонукає Адама вчинити декілька незворотних вчинків, що перевірять дружбу та назавжди змінять хлопців.
Від 19:00 у «Майстер-класі» на Лаврській 16-а – семінар з теорії та практики звуку у кіно від Девіда Новака, режисера представленої на «Молодості» документальної стрічки «У пошуках Ісаака Бабеля», викладача кіномистецтва в Університеті Пенсільванії.
Нарешті, Довгі ночі короткого німецького метра стартують о 23:30 в Червоному залі кінотеатру Київ. Цього року в програмі 22 роботи абсолютно різної направленості - комедійні та драматичні, анімаційні та документальні.
Алексей Першко 30 жовтня 2015
Коментарі
 
Ім’я
17 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Купер замінить ДіКапріо у дель Торо?

Леонардо ДіКапріо не зіграє в "Алеї кошмарів".

16 червня 2019

0
745

Казковий світ в "Уперед" від Pixar. Український трейлер

Брати-ельфи в пошуках магії.

12 червня 2019

0
394

Трейлер хоррора "Доктор сон" за Стівеном Кінгом

Юен Макгрегор в сіквелі "Сяйва".

13 червня 2019

0
344

"Крижане серце 2". Перший трейлер

Улюблені герої повертаються.

11 червня 2019

0
416

"Падіння янгола". Дубльований трейлер

Джерард Батлер знову проти всіх.

12 червня 2019

0
364

 fk tw