«Молодість» - 45: Третій робочий день


Новини:  «Молодість» - 45: Третій робочий день
Короткометражний конкурс продовжиться о 10:00 в Синій залі кінотеатру «Київ». У вівторок глядачам покажуть другу частину програми, 9 з 17 представлених робіт.
Продовжиться і «Майстерня талантів» у Домі освіти та культури «Майстер клас» (вул.Лаврська 16-а). З 10 до 17 там буде відбуватись зустріч з представниками German Film Association - Андреа Вінком (exground filmfest, Вісбаден) та Марією Вольцер (German Short Film Association, Дрезден). Тематика: «Можливості кооперації. Що ви завжди хотіли знати про лабораторії, студентські кінофестивалі та стипендії в Німеччині». Мова спілкування: англійська.
Також у вівторок відбудуться відразу два покази стрічки Мішеля Гондрі «Мікроб і бензин» з програми «Молодість-дітям». Це історія про друзів, які не збираються проводити літні канікули зі своїми родичами, а вирішують збудувати власний «автомобіль» з підручних засобів і вирушити у подорож Францією. О 12:00 фільм продемонструють у «Сінема Сіті» в ТРЦ «Оcean Plaza», а ввечері, о 19:00, у кінотеатрі «Кронверк» в ТРЦ Sky Mall.
О 15:00 у Червоній залі кінотеатру «Київ» фільм «Час помирати» - чорна-біла стрічка про життя Анєли, літньої жінки, що мешкає у старому будинку разом із собакою Філом та бореться з багатіями, які бажають привласнити її майно. Головна зірка картини – Данута Шафлярська, визнана у 2008 кращою польською акторкою століття. Цього року їй виповнилось 100 років, але це не заважає ювілярці продовжувати акторську та театральну кар’єру.
Окрім власне показів кіно, «Молодість» це також місце для дискусій та дебатів. О 16:00 у «Сінематеці» кінотеатру «Київ» круглий стіл-дискусія на тему «Квір: інакомислення в кіно».
Повнометражний конкурс відкриється о 16:15 у Синій залі кінотеатру «Київ» стрічкою «Принцеса» ізраїльського режисера Талі Шалома-Езера, презентація пройде за участі автора музики до фільму, композитора Їшая Адара. Всього ж у програмі 14 картин, у тому числі український фільм «По той бік» режисера Олександра Литвиненка.
О 18:00 в залі «Сінематека» кінотеатру «Київ» - продовження презентацій серіалів та телефільмів, створених учасниками об’єднання #Кінокраїна. У вівторок – серіал «Червона королева» про відому радянську манекенницю Реґіну Збарську. Одну з ролей зіграла Ада Роговцева.
Велика українська прем’єра відбудеться завтра о 19:00, епізод з майбутньої «Толоки» Михайла Іллєнка покажуть у Червоній залі кінотеатра «Київ» за участі режисера. «Толока» - це вільна екранізація вільних рядків вільного поета – за віршем Тараса Шевченка, а також з ненадрукованого і неоприлюдненого Юрія Іллєнка та Івана Миколайчука.
О 19:00 в кінотеатрі «Сінема Сіті» в ТРЦ Ocean Plaza канадська картина «Гібор їде на війну». Сам Гібор – незалежний парламентар, який раптом усвідомив, що його голос є вирішальним у питанні війни та миру, а саме чи братиме Канада участь у війні. Але вирішивши порадитись із виборцями регіону, йому доведеться піти на власну війну із впливовими лобістами і в кінці-кінців, випробувати своє сумління.
Класичне кіно цього вечора буде представлене о 19:00 у Синій залі «Києва» культовою картиною 1942 року «Касабланка». Романтична драма, у якій зіграли тогочасні зірки першої величини, Гамфрі Боґарт та Інґрід Берґман, описує внутрішній конфлікт між обов’язком та почуттями на тлі Другої Світової війни і донині залишається одним з найпопулярніших фільмів серед американців.
Вечірній показ о 20:00 у Червоній залі кінотеатру «Київ» – це швейцарський фільм «Дріфт» про колишнього учасника незаконних перегонів, який повертається до рідного містечка та намагається почати нове життя можливо в сутності нової людини.
О 21:00 у кінотеатрі «Кронверк» - «Ті хто падають, мають крила».
Спеціальна подія вечора, 21:30 у Синій залі «Києва» – британська картина «Леді в фургоні», головну роль у якій зіграла легендарна Меґґі Сміт, володарка трьох «Золотих глобусів» та трьох премій «Еммі». «Леді в фургоні» - правдива, весела та життєствердна історія стосунків між Аланом Беннетом та самотньою місс Шеперд, жінкою, що з’явилася нізвідки та ‘тимчасово’ запаркувала свій фургон на Беннетовій під’їзній доріжці, проживши в ньому 15 років. .
В рамках програми «Сонячний зайчик» у 22:00 у Червоній залі «Києва» - «Історії нашого життя» - оповідь поїздки Кенією, яку здійснили члени міждисциплінарної мистецької групи The NEST («Гніздо»). Результатом їх подорожі стали історії молодих представників ЛГБТ-спільноти у вкрай гомофобній країні. Завдяки цій роботі ми можемо створити власне уявлення про нинішню ситуацію та проблеми цих сексуально марґіналізованих людей.
Алексей Першко 26 жовтня 2015


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 198
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 404
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1523
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 757
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 419