«Молодість» покаже українцям «Метаморфози»


Новини: «Молодість» покаже українцям «Метаморфози»
Щорічний кінофестиваль «Молодість» у рамках програми французького кіно представить дев’яту роботу відомого режисера Крістофа Оноре.
«Метаморфози» – вільна адаптація текстів давньоримського поета Овідія, в якій Юпітер, Європа, Орфей та Бахус перенесені на околиці французького міста, а їхня божественність виражена у сексуальності.
В одному з інтерв’ю автор сказав: «Античні боги подобаються мені більше. Я радше вірю Вакху і Юпітерові, аніж християнському Богу чи Аллаху, бо перші – як і ми – не можуть чинити опір потягу, не в силах ухилитися від краси людського тіла. Тіла моїх героїв прекрасні, бо молоді. А я вже досяг того віку, коли ностальгія за юністю неминуча».
Вперше за 10 років режисер не запрошував до роботи своїх улюбленців – Луї Гарреля та К’яру Мастрояні, а взяв на всі ролі невідомих юних акторів. Тут же Оноре обходиться й без фірмових пісень та надмірного мелодраматизму. На відміну від учасника позаконкурсної програми 42-ї «Молодості» – ексцентричного, зіркового мюзиклу «Закохані», «Метаморфози» значно ближчі до експерименту, де режисер бавиться конструюванням любовних алегорій.
Фільм був показаний у Конкурсі авторського кіно на 71-му Венеційському МКФ. Перший показ в Україні відбудеться саме на «Молодості».
Тегі: молодість
Сергей Задко 19 жовтня 2014


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 649
Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 269
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 655
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 489