«Молодість» представить «Секс, наркотики і податки»


Новини: «Молодість» представить «Секс, наркотики і податки»

Ця стрічка стане третім фільмом Бое, який презентують на «Молодості».

23 жовтня о 19:00 в Червоному залі столичного кінотеатру «Київ» «Скандинавська панорама» продовжиться новою стрічкою Кристоффера Бое «Секс, наркотики і податки».

«Секс, наркотики і податки» - вже третій фільм Крістоффера Бое, який показиватимуть на «Молодості»: 2010 року «Скандинавська панорама» могла похвалитися його фільмом «Усе буде гаразд», а в 2011 - стрічкою «Чудовисько».

Інтелектуал і, в кращому сенсі цього слова, казкар, володар «Золотої камери» Канн за свій повнометражний дебют «Реконструкція», Крістоффер Бое тепер зняв свій перший реалістичний, заснований на реальних подіях фільм. Але біографії іноді виглядають ексцентрічніше за будь-які кіно-фантазії, на яких до цих пір спеціалізувався режисер.

В основу фільму «Секс, наркотики і податки» лягла історія дружби гедоніста-капіталіста і радикального ліберала: неприборканого Сімона Списа, здатного жменями поїдати психоделічні речовини, і на перший позір безневинниого товстуна Могенса Гліструпа, який заснував легендарну Прогресивну партію Данії і підкорив виборців програмою: «платити податки - злочин». Обоє вони радикали - в своєму прагненні свободи і в її реалізації - в сексі, наркотиках чи грошах. Обоє - неординарні і смішні персонажі історії, що заслуговують на фільм. 

У фільмі «Секс, наркотики і податки» зіграв Ніколас Бро. Раніше він знімався у таких фільмах Крістоффера Бое як «Offscreen» та "Реконструкція". Нещодавно закінчив зйомки в останньому фільмі Ларса фон Трієра «Німфоманка». 

Крістоффер Бое народився 1974 року в Копенгаґені. Навчався у Національній кіношколі Данії. Перший повнометражний фільм «Реконструкція» здобув "Золоту камеру" у Каннах і Ґран-прі ФІПРЕССІ "Найкращому режисеру-початківцю" на МКФ у Сан-Себастьяні. «Секс, наркотики і податки» – шостий повнометражний і найбільш комерційний фільм Бое.

Sushchenko 23 жовтня 2013


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 407
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 393
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 385
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 877
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1392