Морган Фріман заснув під час інтерв'ю


Новини: Морган Фріман заснув під час інтерв'ю

Світова прем'єра «Ілюзії обману» відбудеться 30 травня, а українські глядачі побачать її 12 червня.

Навіть з самими зоряними артистами відбуваються незручні ситуаціі, адже в реальному житті вони прості смертні. Так, невеликий конфуз стався з американським кіноактором Морганом Фріманом під час інтерв'ю телеканалу Q13 FOX News. Він задрімав під час ефіру, присвяченого презентації фільму Луї Летеррьє «Ілюзія обману».

За словами очевидців 75-річний Фріман кілька разів закривав очі і, ймовірно, спав, поки його колега актор Майкл Кейн відповідав на запитання ведучих - Кейсі Ейтчісон і Білла Вікс. У повідомленні на сайті Q13 FOX News, який віщають у Сіетлі і Такомі (штат Вашингтон), з цього приводу говориться: «Все нормально, Морган. Ми всі знаємо, що голос Білла може заколисати».

Нагадаємо, що світова прем'єра трилера «Ілюзія обману» виходить 31 травня, на українських екранах він з'явиться 12 червня. Фільм розповість про банду професійних фокусників, які під час своїх виступів провертають зухвалі пограбування банків. З часом до справи підключається ФБР, але викрити майстрів ілюзії виявляється зовсім не так просто. Крім Фрімена і Кейна, в картині знялися Джессі Айзенберг, Айла Фішер і Вуді Харрельсон

Sushchenko 27 травня 2013


Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2» Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2»

Ще одна операція з порятунку.

26 вересня 2021 0 217
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 361
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 373