Потужне «Скло»

Увійти через
Реєстрація
 
Потужне «Скло»
 
Новини: Потужне «Скло»
Фільму Шьямалана пророкують гучний успіх
Нового фільму Найта М. Шьямалана «Скло» пророкують успішний старт в США. Експерти припускають, що фільм, який вийде в США в довгий уїк-енд, приурочений до Дня Мартіна Лютера Кінга, збере суму між 70-ю і 75-ма мільйонами доларів. Правда, є і більш скромний прогноз - 50 мільйонів доларів. І навіть якщо виправдається цей скромний прогноз, фільм Шьямалана стане другим по успішності фільмом, що стартує в цей уїк-енд. На першому місці знаходиться фільм Клінта Іствуда «Американський снайпер», який зібрав понад 107 мільйонів доларів в уїк-енд Мартіна Лютера Кінга в 2015-му році.
Нагадаємо, що «Скло» стане завершальним фільмом трилогії, розпочатої «невразливість» і «Спліт». У «Склі» ми побачимо Брюса Вілліса і Семюела Л. Джексона, які зіграли головні ролі в «невразливим», і Джеймса МакЕвоя в ролі социопата Кевіна Уенделла Крамб з «Спліта».
«Скло» є найдорожчим фільмом продюсерської компанії Bloumhouse - його виробництво обійшлося в 20 мільйонів доларів, тоді як зазвичай ця компанія не витрачає на виробництво своїх фільмів понад 10 мільйонів. Так, «Спліт» обійшовся всього в 9 мільйонів доларів, а в світовому прокаті зібрав понад 278 мільйонів доларів. В українських кінотеатрах «Скло» стартує 17 січня 2019 року.
Алексей Першко 28 грудня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

«СПРАВА ХОМ’ЯКА. 5 БАКСІВ»

Завершено виробництво фільму Мирослава Латика

19 березня 2019

0
101

На шляху до мільярда

«Капітан Марвел» продовжує лідирувати в прокаті

18 березня 2019

0
899

"Історія іграшок 4". Сюжетний трейлер

Дорослі проблеми дитячих іграшок.

19 березня 2019

0
44

 fk tw