Увійти через
facebook
 

На 92 році життя помер Рей Бредбері


Новини: На 92 році життя помер Рей Бредбері

Сьогодні, 6 червня, на 92 році життя в Лос-Анджелесі помер американський письменник Рей Бредбері.

Про це повідомила дочка письменника і його особистий біограф Сем Уеллер.

Рей Бредбері відомий за творами "451 градус за Фаренгейтом", "Марсіанські хроніки", "Вино з кульбаб", "Жовтнева країна", "З праху повсталі", "Наближається біда" і багатьма іншими. Одним з найбільш нетипових його творів є трилогія-нуар, в яку увійшли "Смерть - справа самотня", "Кладовище для божевільних" і "Давайте всі вб'ємо Констанцію!". У цій трилогії автор використовує деякі біографічні моменти тих часів, коли він працював на студії Universal.

Однією з найуспішніших екранізацій Рея Бредбері став роман-антиутопія "451 градус за Фаренгейтом". Крім того, за мотивами оповідань автора з 1985 по 1992 рік було знято 65 епізодів під назвою "Театр Рея Бредбері". Письменник виступав в якості продюсера проекту. 22 серпня 2011, в день народження Бредбері, було оголошено, що на широкий екран перенесуть ще один відомий роман письменника - "Вино з кульбаб", присвячений його дитинству.

Бредбері пройшов довгий шлях до слави - він зрозумів, що хоче бути письменником ще в 12 років. Але будучи вихідцем з бідної сім'ї, він не міг розраховувати на освіту в Лізі плюща або будь-якому іншому пристойному коледжі. В юні роки він довгий час працював продавцем в газетному кіоску, а весь вільний час проводив у бібліотеці.

Він публікувався в багатьох науково-фантастичних і молодіжних журналах, але його першим комерційним успіхом стали "Марсіанські хроніки", видані в 1950 році.Колись Рей Бредбері сказав про себе:

- Я не можу назвати письменника, чиє життя було б краще мого. Мої книги все видані, мої книги є у всіх шкільних бібліотеках і, коли я виступаю перед публікою, мені аплодують ще до того, як я почну говорити. 

Катя Зиновьева 06 червня 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1461
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 701
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 400
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 400
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 411