На півдорозі додому


Новини: На півдорозі додому
Проект кримськотатарського режисера Нарімана Алієва відібрано до MIDPOINT Feature Launch-2018
Проект нового фільму Нарімана Алієва «Додому» відібрали до участі у MIDPOINT Feature Launch 2018 — міжнародній платформі для фахівців в галузі кіновиробництва. Команда відвідає дві навчальні сесії в Італії та Сербії, після чого представить проект на фестивалі в Карлових Варах.
У 2017 році режисер Наріман Алієв анонсував початок роботи над новою картиною «Додому». Драма про долю кримськотатарської родини і непросту любов до Батьківщини стане дебютом режисера в повному метрі. Проект фільму пройшов відбір на MIDPOINT Feature Launch-2018 — унікальну освітню платформу в Чехії. Всього на курс потрапили 9 команд з країн Центральної та Східної Європи.
Над проектом «Додому» працює Наріман Алієв, продюсує фільм Володимир Яценко, виробництвом фільму займеться студія LIMELITE. Для написання сценарію до команди приєдналася сценарист і режисер Марися Нікітюк. Зараз Марися закінчує роботу над своїм дебютним фільмом «Коли падають дерева», сценарій якого в 2016 році отримав нагороду імені Кшиштофа Кесльовського ScripTeast в Каннах.
«Участь в MIDPOINT Feature Launch дозволяє комплексно підійти до розвитку нашого проекту, починаючи від сценарію і закінчуючи пошуком можливих партнерів для спільного виробництва. Це річна програма, яка складається з чотирьох сесій. Дві з них присвячені саме розвитку сценарію, і мене це дуже радує, оскільки сценарій — це основа будь-якого фільму. Упевнений, що завдяки Марисі Нікітюк, яка приєдналася до нашого проекту, і порадам міжнародних експертів нам вдасться пропрацювати універсальну історію, просочену кримськотатарською та українською автентикою, яка буде зрозумілою і цікавою для глядачів з усього світу», — ділиться планами режисер.
Протягом MIDPOINT Feature Launch 2018 команда фільму представить проект на IFF Karlovy Vary 2018 Industry Days, а також зустрінеться з представниками індустрії на When East Meets West, де зможе домовитися з потенційними партнерами про подальшу співпрацю. Новий фільм Алієва вже відзначили в професійній кіноспільноті — у листопаді цього року проект був відібраний на Baltic Event Co-Production Market і брав участь в індустріальній секції Талліннського кінофестивалю «Темні ночі».
Про програму:
MIDPOINT Feature Launch 2018 — унікальна тренінгова програма для фахівців у галузі кіновиробництва. Мета програми — вибудувати і посилити співпрацю між письменником (сценаристом), режисером і продюсером, які працюють над виробництвом фільму. Платформу MIDPOINT підтримує Міністерство культури Чеської Республіки, Державний фонд кінематографії, команда Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах та інші партнери.
Наріман Алієв — молодий кримськотатарський режисер, автор трилогії «Кримські історії» (короткий метр). Останній фільм трилогії, «Без тебе» (Sensiz), був представлений в рамках Generation 14+ 66-го Берлінського кінофестивалю. У новій картині Алієв повертається до теми рідного для нього Криму. У центрі сюжету — непроста історія родини кримських татар, що розгортається на тлі умов анексії півострова. Режисер звертається до питань сімейних відносин, проблем різниці поколінь, до одвічного конфлікту батьків і дітей.
Алексей Першко 14 грудня 2017


Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Скучили за кіно Скучили за кіно

Дванадцятий повнометражний фільм британського режисера Гая Річі - екшн-трилер "Гнів людський" з Джейсоном Стейтемом в головній...

18 травня 2021 0 4108
Ідріс Ельба битиметься з левом Ідріс Ельба битиметься з левом

У трилері «Звір».

19 травня 2021 0 4019
Ліам Нісон у трейлері «Льодового дрифту» Ліам Нісон у трейлері «Льодового дрифту»

Адреналіновий екшн!

19 травня 2021 0 3947
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший тизер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший тизер

Генрі Голдінг та меч.

17 травня 2021 0 3680
Гаррет Гедлунд зіграє Дракулу Гаррет Гедлунд зіграє Дракулу

А зірка «Гри престолів» – його наречену.

18 травня 2021 0 3672