На волі!


Новини: На волі!

 Оголошено фільм Закриття 9-го Одеського кінофестивалю

Фільмом закриття ОМКФ стане стрічка французького режисера П’єра Сальвадорі «Звільнені!» із Одрі Тоту в одній з головних ролей
Комедійна драма «Звільнені!» (En liberté!) розповідає про детектива Івонн, яка живе в містечку на Французькій Рив’єрі. Івонн – молода вдова офіцера поліції та місцевого героя Санті. Вона дізнається, що її чоловік не був таким зразковим, як про нього думав їхній син: молодик Антуан провів 8 років за ґратами у якості його цапа-відбувайла. Івонн готова на все, щоб допомогти дуже привабливому Антуанові повернутися до дружини і звичного життя. На все, окрім розкриття правди. Антуанові складно пристосуватися до життя на волі, де в нього доволі швидко їде дах. Відтоді починається низка вражаючих подій. Одну з головних ролей зіграла улюблена «Амелі» - Одрі Тоту. Це вже не перша ЇЇ спільна робота з режисером. У 2006 році вона знялась у картині «Фатальна красуня», а у 2010 вийшла стрічка з її участю «Випадковий роман».
У кіно П’єр Сальвадорі дебютував у 1993 році з картиною «Жива мішень» сценарій до якої написав власноруч, відтоді було відзнято більше десяти фільмів. Стрічки французького автора зачіпають близькі його серцю теми: дружби і зради, правди і брехні, відданості та спокуси, пристосування і спротиву суспільству.
Картина «Звільнені!» отримала нагороду Консорціуму письменників і композиторів “Двотижневика режисерів” Каннського кінофестивалю-2018.
Показ фільму «Звільнені» відбудеться 21 липня, у день урочистого закриття 9-го Одеського кінофестивалю, у Фестивальному палаці.
Алексей Першко 09 липня 2018
Like

Ім’я:
14 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг" Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг"

А ще Квеллі, Бітц, Макі та Вон.

13 листопада 2019 0 79
Фестиваль дитячих українських фільмів Фестиваль дитячих українських фільмів

Вперше пройде в Україні

13 листопада 2019 0 115
Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса" Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса"

Комедія від режисера "Офісу".

13 листопада 2019 0 183
Колекція фестивалів «Стороннього» Колекція фестивалів «Стороннього»

Фільм Дмитра Томашпольського покажуть в Індії

13 листопада 2019 0 151
У Русалоньки з'явився Принц У Русалоньки з'явився Принц

У фільмі Disney зіграє Джона Гауер-Кінг.

13 листопада 2019 0 125