На волі!


Новини: На волі!

 Оголошено фільм Закриття 9-го Одеського кінофестивалю

Фільмом закриття ОМКФ стане стрічка французького режисера П’єра Сальвадорі «Звільнені!» із Одрі Тоту в одній з головних ролей
Комедійна драма «Звільнені!» (En liberté!) розповідає про детектива Івонн, яка живе в містечку на Французькій Рив’єрі. Івонн – молода вдова офіцера поліції та місцевого героя Санті. Вона дізнається, що її чоловік не був таким зразковим, як про нього думав їхній син: молодик Антуан провів 8 років за ґратами у якості його цапа-відбувайла. Івонн готова на все, щоб допомогти дуже привабливому Антуанові повернутися до дружини і звичного життя. На все, окрім розкриття правди. Антуанові складно пристосуватися до життя на волі, де в нього доволі швидко їде дах. Відтоді починається низка вражаючих подій. Одну з головних ролей зіграла улюблена «Амелі» - Одрі Тоту. Це вже не перша ЇЇ спільна робота з режисером. У 2006 році вона знялась у картині «Фатальна красуня», а у 2010 вийшла стрічка з її участю «Випадковий роман».
У кіно П’єр Сальвадорі дебютував у 1993 році з картиною «Жива мішень» сценарій до якої написав власноруч, відтоді було відзнято більше десяти фільмів. Стрічки французького автора зачіпають близькі його серцю теми: дружби і зради, правди і брехні, відданості та спокуси, пристосування і спротиву суспільству.
Картина «Звільнені!» отримала нагороду Консорціуму письменників і композиторів “Двотижневика режисерів” Каннського кінофестивалю-2018.
Показ фільму «Звільнені» відбудеться 21 липня, у день урочистого закриття 9-го Одеського кінофестивалю, у Фестивальному палаці.
Алексей Першко 09 липня 2018


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 451
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2326
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1767
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1227
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2021