ПОЧАТОК НОВОГО КІНОСЕЗОНУ

Увійти через
Реєстрація
 
ПОЧАТОК НОВОГО КІНОСЕЗОНУ
 
Новини: ПОЧАТОК НОВОГО КІНОСЕЗОНУ

В КІНОКЛУБАХ DOCUDAYS UA

Цього тижня вийшла вже п’ята колекція фільмів для мережі кіноклубів Docudays UA. Щорік програмний відділ фестивалю формує кінодобірку для того, щоб розповісти про права людини мовою візуального мистецтва. До стрічок колекції видаються cценарії показів та тематичних дискусій, розроблені експертками та експертами правозахисту й громадського сектору. Фільми відправляються в DOCU/КЛУБи як мегаполісів, так і найвіддаленіших куточків країни для того, щоб розпочати розмову: «Як це – мати право бути людиною».
У цьогорічній добірці вісімнадцять стрічок. Майже половина з них знята жінками-режисерками, багато українських проектів, відзначених на Docudays UA минулих років, а також фільмів, що отримали нагороди міжнародних фестивалів, серед них: Sheffield Doc/Fest, Watch Docs та Artdocfest.
Добірка фільмів та сценаріїв для показів і дискусій розподіляється на дві частини: «Жовта колекція» для DOCU/КЛУБів при школах, вищих навчальних закладах, бібліотеках, громадських організаціях; «Зелена колекція» для кіноклубів, створених у колоніях і СІЗО та при навчальних закладах, які готують персонал для колоній.
Нагадаємо, створити кіноклуб Docudays UA можна при установі, навчальному закладі, галереї, хабі чи на базі громадської організації, надіславши заявку на сайті проекту.
Стежте за новинами кіноклубів на сайті docuclub. docudays.ua та в соціальних мережах:
FACEBOOK INSTAGRAM TELEGRAM.
За додатковими питаннями звертайтеся до Олександри Набієвої, комунікаційної координаторки мережі кіноклубів Docudays UA, на імейл: sasha.nabieva@docudays.ua
Фестиваль – неполітичний та некомерційний
Кіноклуб Docudays UA (DOCU/КЛУБ) – проект, націлений на розвиток критичного мислення. Створюється для проведення регулярних некомерційних показів документальних фільмів про права людини з освітньою метою та правопросвітницькою метою. Сьогодні мережа складається з 204 кіноклубів Docudays UA та охоплює всі обласні центри країни, а також маленькі містечка та села. Щороку під час фестивалю проводиться навчальна конференція для модераторів і модераторок DOCU/КЛУБів.
Алексей Першко 22 лютого 2019
Коментарі
 
Ім’я
19 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Емілі Ратаковскі в трейлері "Мистецтва обману"

Ідеальний злочин?

19 червня 2019

0
127

Ще одна ніч хоррору

Довженко-Центр завершує сезон

19 червня 2019

0
125

Український робот Віктор в Ансі

Новий трейлер анімаційного фільму «Віктор_Робот»

14 червня 2019

0
371

Внутрішнє кіно Олега Голосія

У Києві відкрилася найбільша виставка видатного українського художника

15 червня 2019

0
300

Купер замінить ДіКапріо у дель Торо?

Леонардо ДіКапріо не зіграє в "Алеї кошмарів".

16 червня 2019

0
4480

 fk tw