ПОЧАТОК НОВОГО КІНОСЕЗОНУ

Увійти через
Реєстрація
 
ПОЧАТОК НОВОГО КІНОСЕЗОНУ
 
Новини: ПОЧАТОК НОВОГО КІНОСЕЗОНУ

В КІНОКЛУБАХ DOCUDAYS UA

Цього тижня вийшла вже п’ята колекція фільмів для мережі кіноклубів Docudays UA. Щорік програмний відділ фестивалю формує кінодобірку для того, щоб розповісти про права людини мовою візуального мистецтва. До стрічок колекції видаються cценарії показів та тематичних дискусій, розроблені експертками та експертами правозахисту й громадського сектору. Фільми відправляються в DOCU/КЛУБи як мегаполісів, так і найвіддаленіших куточків країни для того, щоб розпочати розмову: «Як це – мати право бути людиною».
У цьогорічній добірці вісімнадцять стрічок. Майже половина з них знята жінками-режисерками, багато українських проектів, відзначених на Docudays UA минулих років, а також фільмів, що отримали нагороди міжнародних фестивалів, серед них: Sheffield Doc/Fest, Watch Docs та Artdocfest.
Добірка фільмів та сценаріїв для показів і дискусій розподіляється на дві частини: «Жовта колекція» для DOCU/КЛУБів при школах, вищих навчальних закладах, бібліотеках, громадських організаціях; «Зелена колекція» для кіноклубів, створених у колоніях і СІЗО та при навчальних закладах, які готують персонал для колоній.
Нагадаємо, створити кіноклуб Docudays UA можна при установі, навчальному закладі, галереї, хабі чи на базі громадської організації, надіславши заявку на сайті проекту.
Стежте за новинами кіноклубів на сайті docuclub. docudays.ua та в соціальних мережах:
FACEBOOK INSTAGRAM TELEGRAM.
За додатковими питаннями звертайтеся до Олександри Набієвої, комунікаційної координаторки мережі кіноклубів Docudays UA, на імейл: sasha.nabieva@docudays.ua
Фестиваль – неполітичний та некомерційний
Кіноклуб Docudays UA (DOCU/КЛУБ) – проект, націлений на розвиток критичного мислення. Створюється для проведення регулярних некомерційних показів документальних фільмів про права людини з освітньою метою та правопросвітницькою метою. Сьогодні мережа складається з 204 кіноклубів Docudays UA та охоплює всі обласні центри країни, а також маленькі містечка та села. Щороку під час фестивалю проводиться навчальна конференція для модераторів і модераторок DOCU/КЛУБів.
Алексей Першко 22 лютого 2019
Коментарі
 
Ім’я
26 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Перший трейлер хоррора "Ма" з Октавією Спенсер

Вона не забуде, вона не пробачить.

25 березня 2019

0
2691

Apple представила свій стрімінговий сервіс

Стівен Спілберг і багато смачного.

25 березня 2019

0
2001

Озон, Ассайас, Легран

«ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА» 2019 ОГОЛОШУЄ КІНОПРОГРАМУ

25 березня 2019

0
769

Трейлер комедії "Крамниця єдинорогів" від Брі Ларсон

Режисерський дебют Капітана Марвел.

23 березня 2019

0
190

"Джон Вік 3". Новий трейлер

Полювання на Кіану Рівза.

22 березня 2019

0
331

 fk tw