Наша "Анна" краще всіх


Новини: Наша

 Короткометражний фільм «Анна» (ко-продукція Україна/Ізраїль/Великобританія) став найкращим короткометражним фільмом Британської незалежної кінопремії

«Анна», короткометражний ігровий фільм Декеля Беренсона, став переможцем Британської незалежної кінопремії в категорії Найкращий короткометражний фільм.
Церемонія нагородження відбулась в Лондоні у будівлі Старого Біллінсгейту 1 грудня 2019 року. Фільм був представлений серед 17 номінованих стрічок, які увійшли до короткого списку з 300 поданих до цієї категорії фільмів..
Цьогоріч короткометражний фільм «Анна» також брав участь у конкурсних програмах Каннського кінофестивалю та кінофестивалі TIFF у Торонто.
«Анна» - ко-продукційний проект продюсерських студій 168 Wardour Filmworks і Blue Shadows Films та української компанії «Ессе Продакшн Хаус», на рахунку якої – підтримані державою фільми «Стасіс» (2019) Мантаса Кведаравічуса, «Стоп-Земля» (2020) Катерини Горностай, «Толока» (2019) Михайла Іллєнка та інші.
Особливістю стрічки «Анна» є те, що, за ініціативою ізраїльського режисера Декеля Беренсона, фільм повністю створювався в Україні, українською знімальною командою - від виробництва до пост-продакшену. Основною мовою фільму є українська.
Декель коментує розробку свого фільму таким чином: «Вперше я відвідав Україну в 2012 році, подорожуючи Європою. Для мене це був важливий особистий крок, оскільки моя бабуся народилася в Хусті – українському прикордонному містечку. На її очах Україна з іншими країнами Східної Європи потрапила до складу СРСР, а згодом здобула незалежність, яка тепер знову під загрозою. Я був у захваті від суміші східних і західних традицій та від людей в Україні»
«Перемога і взагалі успішний кейс «Анни» показують ефективність ко-продукційних проектів навіть в короткому метрі, а Україну, як партнера для знакових міжнародних проектів», - коментує продюсер Ольга Бесхмельниціна.
Автори фільму: режисер та сценарист Декель Беренсон (Великобританія, Ізраїль), оператор-постановник Володимир Іванов (Україна), художник-постановник Кара Балеян (Україна), та режисер монтажу Єгор Трояновський (Україна).
Головні ролі виконали українські актори: Світлана Барандич (Україна), Анастасія Вязовська (Україна), Ліна Чорнодуб (Україна) та американський актор Ерік Р. Гіліет.
Генеральні продюсери: Віталій Шереметьєв та Ольга Бесхмельниціна (Україна), Мерлін Мертон та Декел Беренсон (Великобританія, Ізраїль).
Продюсери: Наталія Лібет (Україна), Елад Кейдан (Великобританія), Дмитро Конопльов (Ізраїль).
Анна – одинока мати середнього віку, живе на охопленому війною сході України та відчайдушно прагне змін. ЇЇ увагу привертає реклама по радіо, і вона вирішує піти на вечірку для іноземців, що подорожують у пошуках кохання.
Декель Беренсон народився в Ізраїлі та зараз живе у Великобританії. Його короткометражні фільми «Дівчата нічого не робили» та «Ашміна» були показані на більш ніж 50 фестивалях по всьому світу, включаючи BFI у Лондоні. «Анна» – його третій фільм.

Алексей Першко 03 грудня 2019
Like

Ім’я:
15 грудня 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»

Другий офіційний тизер різдвяної казки

12 грудня 2019 0 457
«Я не боюсь, тепер я – Вільна» «Я не боюсь, тепер я – Вільна»

Тіна Кароль та Юлія Саніна (THE HARDKISS) записали спільний трек та випустили кліп до фільму «Віддана»

12 грудня 2019 0 478
Відома дата прем'єри "Матриці 4" Відома дата прем'єри "Матриці 4"

Помічайте в календарі.

12 грудня 2019 0 566
Акторські проби "Дулітла": Роберт Дауні-мол. та звірі Акторські проби "Дулітла": Роберт Дауні-мол. та звірі

У кіно – після Нового року.

13 грудня 2019 0 615
Деніел Редкліфф в трейлері "Втечі з Преторії" Деніел Редкліфф в трейлері "Втечі з Преторії"

На основі реальних подій.

12 грудня 2019 0 395