Небо, чисте від піратів


Новини: Небо, чисте від піратів
Друга антипіратська конференція «Чистого неба» в рамках KMW відбудеться 19 вересня
19 вересня 2018 року Ініціатива «Чисте небо» проведе другу конференцію «Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити. 2018». Захід відбудеться в рамках VIII міжнародного форуму KMW 2018.
До заходу залучатимуть правовласників аудіо-візуального контенту, а також юристів українських та міжнародних компаній з метою конструктивного діалогу для спільного прийняття рішень про майбутні дії з захисту авторських та суміжних прав.
«За ці 12 місяців багато чого змінилося», – каже керівник «Чистого неба» Катерина Федорова. – «Вперше за зверненням правовласника український Інтернет-хостер заблокував піратський сайт. Gemius почав проводити окремий моніторинг за списком blacklists.org.ua. Американська ініціатива проти злочинності в інтернеті TAG розширилася у Європу. Уже рік працює сервіс щомісячної публікації урлів сайтів, що порушують права інтелектуальної власності, blacklists.org.ua – і почав працювати новий сервіс: публікація списку провайдерів ТБ послуги, до яких є претензії у правовласників (також на blacklists.org.ua). Час ставити нові цілі. Ми хочемо поговорити про це з усіма, для кого актуальним є захист права інтелектуальної власності».
Планується обговорити, як питання захисту інтелектуальної власності представлені в українському законодавстві зараз, і що це дає українському бізнесу. Доповідачі дадуть практичні поради, як боротися з піратством: від моніторингу порушень і оцінки збитків до співпраці з дотичними до процесу організаціями. Будуть надані рекомендації по роботі з силовими структурами і державними організаціями.
Детальна програма та спікери конференції будуть оголошені пізніше.
Конференція для правовласників відбудеться 19 вересня, з 14:00 до 17:00, за адресою: Hyatt Regency Kyiv, вул. Алли Тарасової, 5, конференц-зал Paris.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті та Facebook-сторінці медіафоруму.
Алексей Першко 10 липня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 336
Лідер серед незалежних Лідер серед незалежних

Стрічка «Маяк» отримала 5 номінацій на премію Independent Spirit Awards

22 листопада 2019 0 151
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 414
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 309
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 346