Небо, чисте від піратів


Новини: Небо, чисте від піратів
Друга антипіратська конференція «Чистого неба» в рамках KMW відбудеться 19 вересня
19 вересня 2018 року Ініціатива «Чисте небо» проведе другу конференцію «Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити. 2018». Захід відбудеться в рамках VIII міжнародного форуму KMW 2018.
До заходу залучатимуть правовласників аудіо-візуального контенту, а також юристів українських та міжнародних компаній з метою конструктивного діалогу для спільного прийняття рішень про майбутні дії з захисту авторських та суміжних прав.
«За ці 12 місяців багато чого змінилося», – каже керівник «Чистого неба» Катерина Федорова. – «Вперше за зверненням правовласника український Інтернет-хостер заблокував піратський сайт. Gemius почав проводити окремий моніторинг за списком blacklists.org.ua. Американська ініціатива проти злочинності в інтернеті TAG розширилася у Європу. Уже рік працює сервіс щомісячної публікації урлів сайтів, що порушують права інтелектуальної власності, blacklists.org.ua – і почав працювати новий сервіс: публікація списку провайдерів ТБ послуги, до яких є претензії у правовласників (також на blacklists.org.ua). Час ставити нові цілі. Ми хочемо поговорити про це з усіма, для кого актуальним є захист права інтелектуальної власності».
Планується обговорити, як питання захисту інтелектуальної власності представлені в українському законодавстві зараз, і що це дає українському бізнесу. Доповідачі дадуть практичні поради, як боротися з піратством: від моніторингу порушень і оцінки збитків до співпраці з дотичними до процесу організаціями. Будуть надані рекомендації по роботі з силовими структурами і державними організаціями.
Детальна програма та спікери конференції будуть оголошені пізніше.
Конференція для правовласників відбудеться 19 вересня, з 14:00 до 17:00, за адресою: Hyatt Regency Kyiv, вул. Алли Тарасової, 5, конференц-зал Paris.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті та Facebook-сторінці медіафоруму.
Алексей Першко 10 липня 2018


Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 415
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 807
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 818
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 788
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1646