«Незломлений» Анджеліни Джолі набирає акторів


Новини: «Незломлений» Анджеліни Джолі набирає акторів

Реліз байопіку відбудеться 25 грудня 2014 року.

Третій режисерський проект Анджеліни Джолі «Незломлений» продовжує наповнюватися виконавцями ролей.

Раніше було відомо, що головну роль зіграє Джек О'Коннел, найбільш відомий роллю Кука в серіалі «Молокососи» (Skins). Зараз же стало відомо, що до нього приєднаються Домналл Глісон (Білла Візлі у фільмі «Гаррі Поттер і Дари Смерті») і Фін Уіттрок («Мислити як злочинець»).

Проект, яким вирішила зайнятися голлівудська зірка Джолі, присвячений колишньому легкоатлету Луї Замперіні, учаснику Олімпійських ігор 1936 року і військовому льотчику, який потрапив у полон до японців під час Другої світової війни. За сюжетом, котрий заснований на книзі Лори Хілленбранд, спортсмен пережив авіакатастрофу разом зі своїми товаришами по службі Філом і Маком, яких якраз і зіграють Глісон і Уіттрок. Вони опинилися у відкритому морі на рятувальному плоту і провели 28 днів, дрейфуючи на хвилях. Коли Замперіні взяли в полон, він змушений був піддаватися медичним експериментам, жорстокості і садистським забавам. Олімпієць витерпів до кінця війни, але полон суттєво позначився на ньому. Коли все закінчилося, у нього стали виникати проблеми зі сном і алкоголем, він ризикував втратити все цінне йому в житті. Як би то не було, Замперіні знайшов свого бога, пробачив тих, хто полонив його, і навіть вирушив до Японії, щоб особисто сказати їм про прощення.

У помічниках у режисера сильна команда. Сценарій адаптували Вільям Ніколсон, Річард ЛаГравенес, Скотт Купер і брати Коен. Оператором стане Роджер Дікінс ("007 Координати Скафолл"), художником-постановником - Джон Хатмен, який працював з Джолі над її дебютом "В краю крові і меду".

Прем'єра байопіку намічена на 25 грудня 2014-го.

Нагадаємо, що попередніми режисерськими роботами Анджеліни Джолі стали документальна картина 2007 року «Місце в часі» і військова драма «В краю крові і меду» (2011). 

Sushchenko 23 серпня 2013


Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка» Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка»

І Октавія Спенсер.

19 вересня 2021 0 223
Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 472
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 564
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 152
«Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер «Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер

Аня Тейлор-Джой у трилері Едгара Райта.

11 вересня 2021 0 1016