Увійти через
facebook google
 

Нісон не бачить сенсу в третій «заручницею»


Новини: Нісон не бачить сенсу в третій «заручницею»

Вплине збільшення гонорару на думку актора?


Проект Олів'є Мегатона "Заручниця 2" чекали багато. Українська прем'єра стартувала 4 жовтня. Деякі вже замислювалися про продовження картини. Але як виявилося, головний герой фільму Ліам Нісон не особливо то й розташований до цього.

«Я не бачу такої можливості. Не думаю, що в цієї історії буде продовження. Ні, не думаю. Я не уявляю собі такого сценарію, щоб аудиторія не завила: "Ой, да ладно! Знову про викрадання?!" - Заявив актор.

Такої ж думки дотримується й інша героїня стрічки Меггі Грейсуже: «Звичайно, важко догодити всім, знову зміксувати виграшні елементи першої частини, і щоб це як і раніше виглядало свіжо. Робити сіквел в колишньому стилі було б скрутно: не можу ж я знову бути викраденої ... ».

Якщо ж французький бойовик запрацює гарну суму, то студія обов'язково захоче зайнятися його продовженням. Але тут творцям необхідно буде добряче попотіти - або кардинально змінити сюжет проекту, або придумати нового головного героя. Хоча існує ще один варіант - збільшити гонорар Нісон, але на це актор навряд чи погодиться.

У центрі фільму Брайан Міллс - відставний агент ЦРУ. Одного разу його дочка Кім потрапила в заручники, і, рятуючи її, він убив ватажка злочинного угруповання. Через роки батько вбитого захоплює в заручники самого Брайана і його дружину. Тепер Кім необхідно терміново летіти до Стамбулу, щоб врятувати своїх батьків. 

Sushchenko 05 жовтня 2012
Like

Ім’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 2610
Warner відстоює «Джокера» Warner відстоює «Джокера»

У відповідь на звернення родичів жертв масового розстрілу в кінотеатрі міста Аврора

25 вересня 2019 0 1185
"Ангели Чарлі". Новий трейлер "Ангели Чарлі". Новий трейлер

У кіно з 14 листопада!

11 жовтня 2019 0 377
"Уперед". Трейлер фентезі від Pixar "Уперед". Трейлер фентезі від Pixar

Брати-ельфи в пошуках магії.

11 жовтня 2019 0 359